Hotel complex

ПРО ГОТЕЛЬ
 
Готельний комплекс надає послуги з тимчасового розміщення відрядженого персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» та її відокремлених підрозділів, а також  осіб, які замовлятимуть послуги для власних потреб.

До послуг відвідувачів готельного комплексу 35 номерів, серед яких 4 номери категорії «люкс» та 31 – «стандарт». У номерах готелю гостям запропоновано для користування: ванна та туалетна кімнати, холодильник, телевізор, електрочайник, кондиціонер, телефонний зв’язок та безкоштовний WiFi доступ до мережі Інтернет. Біля готелю знаходиться парковка для автомобілів, що цілодобово охороняється.

Готельний комплекс  центру ділових зустрічей вирізняється гостинністю, затишком, вишуканим комфортом та повагою до кожного гостя.

НОМЕРНИЙ ФОНД

Готель налічує 35 номерів. Сучасні номери обладнані всім необхідним для відпочинку та комфорту гостей. Послуга безкоштовного безпровідного Інтернету (Wi-Fi) надається у номерах та громадських зонах готелю.

Стандарт
Однокімнатний номер. В номері: зручні меблі, велике двоспальне ліжко, ванна кімната з сучасним обладнанням, телевізор.

Люкс
Просторий двокімнатний номер. Номер складається з великої вітальні з м’яким куточком та затишної спальні.

РЕСТОРАН «ЯВІР»
 
На території готельного комплексу є ресторан «Явір», в якому кожен проживаючий зможе замовити сніданок, обід та вечерю, а також організувати святкування визначної дати.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС

Готель пропонує свої послуги по проведенню конференцій, семінарів, різних ділових та культурних подій і пропонує широкий спектр конференц-послуг: мультимедійний проектор, флипчарт, екран мобільний 2,0 х 2,0 м, доступ WiFi до мережі Інтернет.
 
Готель має 2 конференц-зали на 35 та 10 осіб відповідно.

КОНТАКТИ

Контактні телефони готелю: (03842) 6-30-10,  факс 6-30-11

Бронювання     +380 67 381 58 82

30100, м. Нетішин, Хмельницька область,  вул. Полянки 14

Ел. пошта:
duty_hotel@khnpp.atom.gov.ua


ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ ВГОТЕЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ ЦДЗ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ У ЗВ
ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНОВІРУСНОЇ ХВОРОБИ (COVID-19)      

 1. У готелі, перед початком робочої зміни,відповідальна особа проводить температурний скринінг усім працівникам.

            Працівники, в яких припроведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,20С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обовязків.

2. В готелі:

- розміщено інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хворобиCOVID-19;

- організовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками;

- організований централізований збір використаних засобів індивідуальногозахисту в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетамиз подальшою утилізацією;

- забезпечено вологе прибирання місць найбільшого скупчення відвідувачів;

- виконується дезінфекція поверхонь з якими контактують відвідувачі, у всіхгромадських та службових зонах (стійка реєстрації, столи, стільці, ручкидверей, сходи тощо) кожні 3-4 години;

3. При появі симптомівреспіраторного захворювання та/або підвищення температури у особи, яка проживаєв готелі, така особа підлягає ізоляції в номері до отримання консультаціїмедичного працівника.

4. Дозволяється одночасне перебування відвідувачіву вестибюлі не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі. Допусквідвідувачів та перебування у готелі (за межами кімнати) дозволяється лише уреспіраторі або захисній масці так, щоб були покриті ніс та рот.

5. Адміністрація готелю недопускає утворення черг у місцях можливого скупчення відвідувачів (рецепція,вестибюлі тощо). В місцях потенційного скупчення відвідувачів нанесенетимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри.

6. Вимоги до відвідувачівресторану «Явір»:

·        Кількістьвідвідувачів закладу (в залежності від площі закладу) не може перевищувати 50 осіб;

·        Кількістьосіб за одним столом - 4 чоловіка (без урахування дітей віком до 14 років);

·        Відвідувачампри собі необхідно мати маску та дотримуватися умов карантину тапротиепідемічних заходів, які продовжують діяти на території України.