На Хмельницькій АЕС підведено підсумки першого етапу творчого конкурсу «З Надією до Перемоги»

2015-10-01

# 373

На Хмельницькій АЕС підведено підсумки першого етапу конкурсу дитячого малюнку «З Надією до Перемоги» на підтримку Надії Савченко, Олега Сенцова, Миколи Карпюка та інших політв’язнів, які незаконно утримуються у Російській Федерації. Ідея проведення цього конкурсу запропонована ДП «НАЕК «Енергоатом», після налагодження переписки з Надією Савченко.
Конкурс проводився у двох вікових категоріях: перша вікова група – від 10 до 13 років; друга – від 14 до 17 років. У старшій віковій категорії, найкращою визнано роботу Анни-Марії Макарик, яка виконана в стародавній українській техніці – витинанка. Беззаперечним лідером у молодшій віковій категорії, за рішенням компетентного журі, стала Людмила Квятковська.
Творчі роботи переможців першого етапу конкурсу візьмуть участь у фіналі конкурсу серед молоді міст-супутників АЕС України, який заплановано провести ДП «НАЕК «Енергоатом» в місті Києві в жовтні цього року.
Малюнки переможців конкурсу будуть передані українським політв’язням, решта малюнків буде виставлено на благодійний аукціон, гроші від якого підуть на підтримку родин українців, які перебувають в російських в’язницях.

Робота Анни-Марії Макарик

Робота Людмили Квятковської

Information Centre of SE KhNPP

During the last day KhNPP generated 17.12 million kWh

2015-10-01

# 372

Khmelnitsky 1 has been in outage for 55 days.
On August 8, 2015, Kh-1 was disconnected from the power grid for outage at 00:13 a.m.

On October 1, Khmelnitsky 2 is at 713 MW power. 17.12 mln. kWh was generated on September 30, and 609.83 mln. kWh was generated in September.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.


Important...


Radiation Monitoring

Results of Emission Monitoring for Sept.21-28

Information Centre of SE KhNPP