Daily information on the spread of coronavirus at Khmelnytskyi NPP

2020-10-01

# 567

Information on the spread of COVID -19 at Khmelnytskyi NPP as of 01.10.2020:

• The total number of KhNPP employees infected with coronavirus since March 13, 2020: 90

• Increase compared to the previous day: 4

• The total number of recovered KhNPP employees: 51

• The total number of KhNPP employees undergoing treatment: 38

• The total number of deaths: 1

• The number of employees on the remote form of work: 79

• The number of sick leaves (ARVI) - 104
Information Centre of SE KhNPP

На другому енергоблоці Хмельницької АЕС тривають ремонтно-модернізаційні роботи

2020-10-01

# 566

З 29 серпня цього року на другому енергоблоці Хмельницької АЕС триває планово-попереджувальний ремонт (ППР). Ремонтні роботи планується здійснити протягом 198 діб. Така тривалість ППР обумовлена реалізацією низки заходів Комплексної зведеної програми підвищення безпеки (К(з)ПБ) енергоблоків АЕС України.

Серед основних робіт до яких залучено персонал електричного цеху у рамках ППР: ремонт генератора, електротехнічного обладнання, обладнання каналів систем безпеки, відкритого розподільчого пристрою 330 і 750 кВ.

За словами заступника начальника електричного цеху з експлуатації Сергія Харкуна, значний обсяг робіт персонал підрозділу виконує і згідно з К(з)ПБ, що охоплює низку заходів з реконструкції та модернізації обладнання. Зокрема, модернізацію схем релейного захисту і автоматики систем живлення власних потреб, розподільчих пристроїв, силових і керуючих гермопроходок через контаймент реакторного відділення, систем автоматичної пожежної сигналізації в приміщенні турбінного відділення, систем збудження генератора.

Наразі тривають ремонтно-модернізаційні роботи на третьому каналі системи безпеки, виконання яких здійснюватиметься на секціях 6 та 0.4 кВ, що потребує значних затрат часу та людських ресурсів. Планується також замінити акумуляторні батареї 2-го та 3-го каналів систем безпеки та системи управління захистом реактором.

До ремонтно-модернізаційних робіт під час планово-попереджувального ремонту на другому енергоблоці залучаються також підрядники: ВП «Атомремонтсервіс», ТзОВ «Електропівденмонтаж», ТзОВ «Західелектромонтаж», ТОВ «Техенерго» та інші. Підготовку робочих місць та контроль за виконанням робіт підрядниками здійснюють представники служби експлуатації електроцеху атомної станції.

«Персонал електричного цеху готовий до виконання поставлених завдань, має досвід впровадження аналогічних заходів К(з)ПБ на першому енергоблоці Хмельницької АЕС та вчиться експлуатувати нове обладнання паралельно із його введенням», - констатував Сергій Харкун.

Information Centre of Khmelnytskyi NPP

Daily Information on Khmelnytskyi NPP Operation

2020-10-01

# 565

Today, on October 1 (8:08 a.m.), Khmelnytskyi 1 is at 1012 MW.
24.27 million kWh of electricity was generated during the past 24 hours.
716.65 million kWh of electricity was generated in September.

Khmelnytskyi 2 has been in maintenance for 34 days.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.

Information Centre of Khmelnytskyi NPP