Працівник ХАЕС Олександр Веремійчук тренує юних чемпіонів

2015-10-13

# 386

У ІІІ фінальному етапі Всеукраїнських змагань зі скелелазіння (боулдерінгу) серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, спортсмени міста енергетиків показали високі результати.
9-11 жовтня цього року у Запоріжжі проходив черговий етап Всеукраїнських змагань з боулдерінгу, де взяли участь і вихованці нетішинського «Клубу альпінізму та скелелазіння», які увійшли до складу збірної команди Хмельницької області.
Варто зауважити, що переважну більшість команди склали саме спортсмени міста-супутника ХАЕС. Команда скелелазів у повному складі пройшла кваліфікацію та увійшла до фіналу, де учасники показали достойні результати. Так, серед дівчат 2004-2005 р.н. першу сходинку посіла Катерина Педько, яка є неодноразовою призеркою подібних змагань. Серед юнаків у даній віковій категорії друге місце у Богдана Петровського, вже також знаного юного скелелаза з міста атомників.
Третім у команді скелелазів, яка достойно представила Хмельниччину, у віковій категорії 1996-1997 р. н., став Роман Александрук із міста Кам’янець-Подільського.
Отримав подяку за виховання переможниці турніру і тренер нетішинського «Клубу альпінізму та скелелазіння» Олександр Веремійчук, який працює начальником дільниці енергоремонтного підрозділу ВП ХАЕС. За три роки існування секції тренер зумів підготувати конкурентоздатних спортсменів.
Наразі команда проводить посилену підготовку до фінальних Всеукраїнських змагань із скелелазіння на складність та швидкість, які відбудуться наприкінці листопада в Харкові.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

During the last day KhNPP generated 24.02 million kWh

2015-10-13

# 385

On October 13, Khmelnitsky 1 is at 1001 MW power. 24.02 mln. kWh was generated on October 12, and 109.49 mln. kWh has been generated since the beginning of the month.

Khmelnitsky 2 has been in outage for 6 days.
On October 8, 2015, Khmelnitsky 2 was disconnected from the power grid for outage at 00:09 a.m.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.


Important...

Radiation Monitoring

Environment Condition in September 2015

Results of Emission Monitoring for Oct.5-12

Information Centre of SE KhNPP