Міжнародна конференція підприємців та інвесторів відбулася в місті-супутнику Хмельницької АЕС

2015-10-19

# 391

Протягом 15-16 жовтня поточного року місто-супутник Хмельницької АЕС стало  бізнес - центром. В місті енергетиків зібралися підприємці західного регіону України, а також бізнесмени та інвестори польського «Klub Biznesowy».
Під час конференції було презентовано ряд українських та польських проектів, а також представлено продукцію підприємств обох країн.
Це вже не перша зустріч із польськими підприємцями, які за словами співзасновника «Клубу Бізнесового» Лукаша Твардовського, дійшли до такого етапу розвитку, що готові поділитися досвідом та надати посильну допомогу українським колегам.
Чисельна польська делегація, надаючи перевагу живому спілкуванню, приїхала пересвідчитися, що в Україні безпечно вести бізнес. За посередництвом вищезазначеного клубу, польські бізнесмени висловили бажання інвестувати в місто Нетішин значні кошти. Найближчі плани – інвестиційні капіталовкладення у будівництво сміттєпереробного комплексу та зведення котеджного містечка. На дані проекти вже виділено 13,5 мільйонів євро.
На  важливості для розвитку міста створення нових підприємств, які нададуть мешканцям міста енергетиків нові робочі місця, акцентував у своєму виступі генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко. Керівник атомної електростанції розповів про основні показники роботи, окреслив найближчі плани та перспективи енергетичного підприємства, зазначивши, що на сімдесят відсотків бюджет міста складається із  відрахувань Хмельницької АЕС.
В рамках міжнародної конференції гості відвідали навчально-тренувальний центр Хмельницької АЕС, де ознайомилися із процесом виробництва електроенергії в цілому та підготовкою оперативного персоналу на атомній станції.
Під час дводенного візиту польських підприємців та інвесторів було укладено та підготовлено низку  договорів, а також підписано угоду про співпрацю між містами Нетішин та польським  Нови-Сонч.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Results of Emission Monitoring

2015-10-19

# 390

Emission from 12.10.2015 to 19.10.2015

Emission MPE, %
long-lived nuclides 0.003
Inert gases 0.1128
Iodine 0.0008

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.

Information Centre of SE KhNPP

During the last day KhNPP generated 24.09 million kWh

2015-10-19

# 389

On October 19, Khmelnitsky 1 is at 1003 MW power. 24.09 mln. kWh was generated on October 18, and 253.68 mln. kWh has been generated since the beginning of the month.

Khmelnitsky 2 has been in outage for 12 days.
On October 8, 2015, Khmelnitsky 2 was disconnected from the power grid for outage at 00:09 a.m.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.


Important...

Radiation Monitoring

Information Centre of SE KhNPP