Перевірка фізичної готовності підрозділів військової частини з охорони Хмельницької АЕС

2015-10-22

# 396

Протягом 19-22 жовтня поточного року, згідно із розпорядженням командуючого Національної Гвардії України (НГУ), було здійснено перевірку фізичної підготовленості особового складу та рівня методичної підготовки командирів підрозділів військової частини 3043 міста-супутника ХАЕС.
За словами начальника фізичної підготовки НГУ полковника Сергія Лещені, силова підготовка є однією із основних при виконанні стратегічно-важливих завдань та за необхідності -захисту держави.
Витривалість, сила та швидкість - основні критерії, за якими оцінювалися дії військовослужбовців, а також здатність працювати в команді, що є вкрай важливим під час бойових дій. Військовослужбовці здавали відповідні нормативи з підтягування, бігу на стометрівці та на довгі дистанції. Бойові підрозділи мали додаткові завдання з рукопашного бою та метання гранати.
Підсумовуючи результати фізичної готовності підрозділів військової частини з охорони Хмельницької АЕС, найвищу оцінку полковник Сергій Лещеня дав спецпризначенцям, ступінь готовності яких начальник фізичної підготовки Національної Гвардії України оцінив на відмінно.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Участь провідних фахівців Хмельницької АЕС у впровадженні інтегрованої інформаційно-аналітичної системи обліку радіаційних відходів на АЕС України

2015-10-22

# 395

На Хмельницькій АЕС спільно із представниками німецької інжинірингової компанії NUKEM Technologies, що спеціалізується на наданні послуг в галузі поводження з радіоактивними відходами, реалізовано проект ІСЯБ (Інструмент співпраці з ядерної безпеки).
Проект, який направлений на вдосконалення загальної стратегії поводження з радіоактивними відходами на діючих АЕС, а також на зупинених атомних станціях, впроваджено в  рамках Програми взаємодії з Єврокомісією «Інструмент співпраці у сфері ядерної безпеки».ВП ХАЕС, наразі, стала пілотною станцією за основними завданнями проекту.
Реалізація проекту проходила в тісній співпраці із спеціалістами компанії ДП «НАЕК «Енергоатом, Державного агенства України з управління зоною відчудження, АЕС держави та УкрДО «Радон». В успішну реалізацію проекту вагомий вклад внесли і фахівці Хмельницької АЕС. Компанія NUKEM Technologies відзначила компетентність, професіоналізм та позитивний настрій персоналу Хмельницької АЕС. Висококваліфіковані пропозиції та знання справи, сприяли успішній розробці Технічного завдання на розробку та впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи обліку і контролю РАО в ДП «НАЕК «Енергоатом».
Європейський Союз надає великого значення забезпеченню високих стандартів ядерної безпеки в Європі і за її межами та вносить свій внесок в підвищення ядерної безпеки.
Таким чином фахівці Хмельницької АЕС посприяли не лише підвищенню ядерної та радіаційної безпеки, а і наближенню до Європи.
Information Centre of SE KhNPP

During the last day KhNPP generated 24.04 million kWh

2015-10-22

# 394

On October 22, Khmelnitsky 1 is at 1004 MW power. 24.04 mln. kWh was generated on October 21, and 325,8 mln. kWh has been generated since the beginning of the month.

Khmelnitsky 2 has been in outage for 15 days.
On October 8, 2015, Khmelnitsky 2 was disconnected from the power grid for outage at 00:09 a.m.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.


Important...

Radiation Monitoring

Results of Emission Monitoring for Oct. 12 - Oct. 19

Information Centre of SE KhNPP