Results of Emission Monitoring

2015-10-26

# 400

Emission from 19.10.2015 to 26.10.2015

Emission MPE, %
long-lived nuclides 0.003
Inert gases 0.1272
Iodine 0.0007

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.

Information Centre of SE KhNPP

Представники місії ОБСЄ моніторили рівень безпеки на Хмельницькій АЕС

2015-10-26

# 399

23  жовтня цього року  ВП ХАЕС відвідали представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Моніторинг рівня безпеки на Хмельницькій АЕС – мета візиту місії. Завдання місії - це збір інформації та звіт в галузі безпеки, на основі яких приймаються важливі політичні рішення.
В рамках візиту учасники місії зустрілися із керівництвом та провідними фахівцями в галузі безпеки ВП ХАЕС. За словами представників місії ОБСЄ, вони відслідковують рівень безпеки не лише на сході країни, а і в Україні в цілому. Зокрема, гості цікавилися рівнем безпеки на Хмельницькій АЕС.
Під час зустрічі заступник генерального директора із фізичного захисту і режиму ВП ХАЕС Олег Редзинець, надав представникам місії коротку історичну довідку та характеристику діяльності енергетичного підприємства, а також розповів про основні функції та дії персоналу при проведенні протиаварійного тренування.
Провідні фахівці з радіаційної безпеки та служби аналізу безпеки Хмельницької АЕС надали учасникам моніторингової місії обгрунтовані відповіді на питання пов’язані із вимогами безпеки на АЕС України. Зокрема, ознайомили міжнародних спостерегачів з основними критеріями безпеки, заходами які впроваджуються на ядерному об’єкті після аварії на АЕС «Фукусіма» та ін.
Про співпрацю з міжнародними організаціями в галузі безпеки, роботу із громадськістю та інформування населення регіону розташування АЕС, моніторинг екологічного стану території спостереження навколо ХАЕС розповіли керівники відповідних підрозділів атомної станції.
Результати зустрічі, за словами учасників місії ОБСЄ, перевершили їх очікування, адже кращі фахівці Хмельницької АЕС не лише надали відповіді, а також здійснили детальний аналіз та обгрунтування найважливіших питань. Міжнародні спостерегачі пересвідчились, що рівень надійності та безпечна експлуатація Хмельницької АЕС – головний пріоритет колективу атомників.

Information Centre of SE KhNPP

During the last day KhNPP generated 25.05 million kWh

2015-10-26

# 398

On October 26, Khmelnitsky 1 is at 1002 MW power. 25.05 mln. kWh was generated on October 25, and 423.06 mln. kWh has been generated since the beginning of the month.

Khmelnitsky 2 has been in outage for 19 days.
On October 8, 2015, Khmelnitsky 2 was disconnected from the power grid for outage at 00:09 a.m.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.


Important...

Radiation Monitoring

Information Centre of SE KhNPP