Комплексне тактико-спеціальне навчання з ліквідації наслідків умовної пожежі відбулося на Хмельницькій АЕС

2015-10-29

# 404

29 жовтня 2015 цього року на Хмельницькій АЕС відбулося комплексне тактико-спеціальне навчання з ліквідації наслідків умовної пожежі, яка виникла внаслідок пошкодження та подальшої розгерметизації фази «В» блочного трансформатора 2-го енергоблока.
До місця ліквідації умовної пожежі було направлено вогнеборців 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області (3 ДПРЗ ГУ ДСНС), а також представників служб ХАЕС та м.Нетішин з ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
Під час пожежно-тактичного навчання здійснено перевірку оперативного реагування та відпрацьовано взаємодію підрозділів 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, оперативних служб з ліквідації надзвичайних ситуацій ВП ХАЕС та м. Нетішин при гасінні електрообладнання, що знаходиться під напругою.
Здійснено також перевірку рівня готовності штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та керівного складу оперативно-рятувальних підрозділів 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Підсумовуючи результати тактико-спеціальних навчань, заступник начальника  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області полковник служби цивільного захисту Сергій Юра відзначив, що взаємодію підрозділів рятувальних та оперативних служб з ліквідації надзвичайних ситуацій відпрацьовано вдало, а особовий склад 3 ДПРЗ ГУ ДСНС до виконання завдань за призначенням готовий.

Information Centre of SE KhNPP

During the last day KhNPP generated 23.99 million kWh

2015-10-29

# 403

On October 29, Khmelnitsky 1 is at 1000 MW power. 23.99 mln. kWh was generated on October 28, and 495.14 mln. kWh has been generated since the beginning of the month.

Khmelnitsky 2 has been in outage for 22 days.
On October 8, 2015, Khmelnitsky 2 was disconnected from the power grid for outage at 00:09 a.m.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.


Important...

Radiation Monitoring

Results of Emission Monitoring for Oct.19 - Oct.26

Information Centre of SE KhNPP