Перевірка систем оповіщення Хмельниччини

2019-05-20

# 189

30 травня 2019 року відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд.

Перевірятиметься і система оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в м. Нетішин, с.Комарівка, с.Полянь Славутського району. Перевірка триватиме з 10.00 до 12.00 год.

Перевірка спеціальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС

2019-05-20

# 188

Emission from 13.05.2019 to 20.05.2019

Emission MPE, %
long-lived nuclides 0.0036
Inert gases 0.0873
Iodine 0.0009

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС відбулась нарада працівників підрозділів із запобігання і протидії корупції Енергоатома

2019-05-20

# 187

16 травня цього року на Хмельницькій АЕС радилися працівники підрозділів із запобігання і протидії корупції. У нараді з питань реалізації повноважень в частині антикорупційної діяльності взяли участь представники ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі із директором із запобігання і протидії корупції – радником президента енергокомпанії Олегом Поліщуком, фахівці всіх АЕС України та відокремлених підрозділів Компанії.

Розпочинаючи нараду, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко поінформував представників уповноважених підрозділів про роботу та основні показники діяльності енергопідприємства. Зокрема, керівник атомної станції акцентував увагу на основних стратегічно-важливих завданнях колективу ХАЕС, серед яких: продовження терміну експлуатації першого енергоблока, спорудження Х/3, Х/4, реалізація пілотного проекту «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз».

Під час наради представники підрозділів з антикорупційної діяльності підбили підсумки роботи за перший квартал поточного року, обговорили результати проведення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності Компанії та проекту Плану заходів впровадження рекомендацій, наданих за її результатами. Учасники заходу обговорили також питання щодо проведення навчання для керівників вищої ланки управління енергокомпанії у відповідності до міжнародного стандарту ISO 37001:2016 «Антикорупційні системи менеджменту». Працівники підрозділів із запобігання і протидії корупції енергокомпанії розглянули і низку питань, які виникають під час виконання Закону України «Про запобігання корупції», Антикорупційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом».

У рамках наради представники антикорупційних служб обмінялися досвідом щодо організації відповідних перевірок ділових партнерів Енергоатома. За словами директора із запобігання і протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олега Поліщука, усунення і мінімалізація виявлених корупційних ризиків Компанії – головне завдання антикорупційних служб. «Найголовніше у результаті будь-якого розслідування для працівників підрозділів із запобігання і протидії корупції – це не виявлення винної особи і притягнення до відповідальності. З нашої точки зору, найголовніше – виявлення обставин  і умов, які створили можливість вчинити правопорушення та їх усунення», - констатував керівник антикорупційної служби Енергоатома. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-05-20

# 186

Сьогодні, 20 травня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,23 млн. кВт*год електроенергії, а  з початку місяця – 461,69 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває сто сімдесят сьома доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС