Ресертифікаційний аудит системи управління проведено на Хмельницькій АЕС

2019-11-01

# 399

З 31 жовтня по 1 листопада цього року на Хмельницькій АЕС був проведений ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління НАЕК «Енергоатом». Об’єктом уваги стало підтвердження відповідності інтегрованої системи управління енергокомпанії вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 45001:2018.

Спільну роботу відкрила вступна нарада, на якій інспекторів привітав генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко. Він ознайомив присутніх з поточним станом справ на атомній електростанції, наголосивши на низці численних важливих заходів, які були впроваджені під час ремонтних кампаній на двох енергоблоках.

У роботі вступної наради та дводенного аудиту в цілому від ХАЕС взяли участь заступники по роботі з персоналом, уповноважені підрозділів з системи управління культури безпеки та людського фактору, а також спеціалісти відділу забезпечення якості, турбінного цеху, відділу охорони навколишнього середовища, відділу охорони праці, служби інформаційних технологій, служби аналізу безпеки, відділу реконструкції та модернізації, відділу кадрів навчально-тренувального центру та інші цехи та відділи атомної електростанції.

У полі зору команди перевіряючих був внутрішній аудит, управління документованою інформацією, коригувальні дії, управління ризиками, моніторинг процесів на ХАЕС, оцінки відповідності, готовність до аварійних ситуацій, управління екологічними процесами.

Костянтин Доценко, керівник групи аудиту, зауважив, що тематика питань визначається вимогами саме трьох вищезазначених стандартів, а це і стратегічне планування та оперативне управління, політика та цілі в сфері якості, забезпечення ресурсами та постійне їх поліпшення.

Висновки, зроблені в ході перевірки, будуть надані на заключну нараду в НАЕК «Енергоатом» попередньо в кінці листопада. Офіційний звіт комісії з аудиту буде представлено після завершення повної перевірки всіх відокремлених підрозділів Компанії.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Daily Information on Khmelnitsky NPP Operation

2019-11-01

# 398

On November 1, Khmelnitsky 1 has been in middle overhaul for 342 days.

Khmelnitsky 2  has been in overhaul for 36 days. On September 27, Khmelnitsky 2 was disconnected from the grid at 00:13 am for the scheduled middle maintenance. The maintenance will last 52 days.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.
Інформаційний центр ВП ХАЕС