На Хмельницькій АЕС відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС

2019-11-12

# 412

22 листопада 2019 року на Хмельницькій АЕС відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ) енергоблоків АЕС.
Забезпечення ефективної та надійної роботи ядерно-енергетичної галузі напряму пов’язане з безпекою, що визначає пріоритети діяльності Енергоатома. З метою доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародно визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля, ДП «НАЕК «Енергоатом» реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних станцій.
Діяльність Компанії постійно знаходиться під пильним контролем громадськості, тому реалізація заходів щодо впровадження даної Програми сьогодні є дійсно необхідною умовою.
Зведені заходи КЗПБ, їх переліки за типами енергоблоків оприлюднені на офіційному веб-сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням: http://energoatom.com.ua/ua/actvts-16/integrated_security_program-161
Відповідно до положень Плану екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ) КЗПБ та Плану залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КЗПБ, з метою підтримання конструктивних тривалих взаємовідносин з особами як всередині країни, так і за її межами, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу від реалізації КЗПБ, та іншими зацікавленими щодо реалізації КЗПБ сторонами, включаючи екологічні та соціальні аспекти, НАЕК «Енергоатом» планує провести публічні обговорення питань реалізації КЗПБ та ПЕСЗ КЗПБ у всіх містах-супутниках діючих АЕС України.
Зокрема, у місті-супутнику Хмельницької АЕС Нетішині публічні обговорення питань  реалізації КЗПБ відбудуться 22 листопада 2019 р. о 10 годині у приміщенні інформаційного центру ВП ХАЕС за адресою:м. Нетішин, вул. Лісова, 6.
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у консультаціях.

Контактний телефон : (03842) 40546,63713 інформаційний центр ХАЕС  e-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua
Контактна особа ДП «НАЕК «Енергоатом» – Зібніцький Роман Григорович, начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів. Тел. (044) 277-79-08, ; e-mail: pr@atom.gov.ua
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС відбудеться загальностанційне протиаварійне тренування

2019-11-12

# 411

20 листопада цього року на Хмельницькій АЕС відбудеться загальностанційне протиаварійне тренування. Мета тренувань – перевірка ефективності об’єктового аварійного плану та дієздатності системи аварійного реагування  АЕС.
У тренуванні будуть задіяні: персонал аварійних груп і бригад ВП ХАЕС, сили й засоби військової частини з охорони ХАЕС, спеціалізованої медико-санітарної частини м. Нетішина, особовий склад 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Під час тренування буде перевірено готовність і відпрацьовано дії керівного складу, оперативного персоналу, групи інженерної підтримки, персоналу аварійних груп і бригад атомної станції до реагування у разі виникнення аварій чи надзвичайних ситуацій, організації робіт з їх локалізації , а також ліквідації  їх наслідків.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Daily Information on Khmelnitsky NPP Operation

2019-11-12

# 410

Сьогодні, 12 листопада енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 757 МВт. За минулу добу та з початку місяця енергоблоком вироблено 14,87 млн. кВт . год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста п’ятдесят третя доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС