Здобутки та плани молодіжної організації Хмельницької АЕС

2020-01-16

# 16

Підсумовуючи результати 2019 року, лідер організації молоді Хмельницької АЕС Леонід Волков зауважив, що він був продуктивним та вдалим. Зокрема, активну участь молоді працівники ХАЕС взяли у традиційних конкурсах наукових доповідей та професійної майстерності, а також спільними зусиллями із молодіжними громадськими організаціями міста-супутника організували та провели низку культурно-спортивних заходів.

Серед одинадцяти робіт виробничого та соціально-профспілкового спрямування, які були представлені на конкурс наукових доповідей, трійка переможців взяла участь у галузевому конкурсі Енергоатома, де друге місце посіла інструктор навчально-тренувального центру Анна Кучмій із роботою «Використання відеоінструкції, як частини системи дистанційного навчання».

За словами голови Організації молоді первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС Леоніда Волкова, наукові роботи молодіжних активістів з соціально-профспілкового напрямку стали основою для розробки доповнень та змін до колективного договору на 2020-2021 роки. Вже підготовлено низку змін, частина питань опрацьовується.

Достойні результати продемонстрували молоді фахівці ВП ХАЕС на XV галузевому конкурсі професійної майстерності, який проходив на Запорізькій АЕС. Зокрема, найкращими у своїх професіях стали інструктор НТЦ Ігор Ткач та дозиметрист цеху радіаційної безпеки Хмельницької АЕС Олександр Тувшинтур. Другі місця в конкурсі професійної майстерності Енергоатома посіли електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій електричного цеху Віктор Андрійчук та машиніст-обхідник турбінного устаткування турбінного цеху ХАЕС Вадим Паламарчук. До трійки найкращих увійшли також електрозварювальник ручного зварювання енергоремонтного підрозділу Дмитро Хатрус та оператор спецводоочищення хімічного цеху Роман Шминдрук.

На щорічному молодіжному форумі, який проходив у м. Києві, обговорювалися проблемні питання розвитку молоді, професійного зростання, соціально-економічні аспекти молодіжної політики. Серед найважливіших питань, які хвилюють молодіжну спільноту, – надання безвідсоткової позики на житло, мотиваційні програми та заохочення молодих фахівців на виробництві. Форум проходив за участі керівництва енергокомпанії, голів профспілкових комітетів, а також представників міжнародних профспілкових організацій, які ділилися своїм досвідом.

«У планах на 2020 рік – не зупинятися на досягнутому, активно розвиватися та долучатися до соціальних проектів різного рівня», - підсумував молодіжний лідер.
Information Centre of Khmelnitsky NPP

Daily Information on Khmelnitsky NPP Operation

2020-01-16

# 15

Today, on January 16, Khmelnitsky 2 is at 1011 MW power.
24.33 million kWh of electricity was generated during the past 24 hours.
364.81 million kWh of electricity has been generated since the beginning of the month.

Khmelnitsky 1 has been in middle overhaul for 418 days.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.
Information Centre of Khmelnitsky NPP