Хмельницьку АЕС відвідали народні обранці

2020-09-24

# 554

23 вересня з ознайомчим візитом Хмельницьку АЕС відвідали депутати Верховної Ради України Віктор Бондар та Сергій Лабазюк.

Передували події - візит Президента України Володимира Зеленського та прийняття указу №406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики», у якому доручено Кабінету Міністрів України внести у двомісячний строк в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроект про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції.

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра ознайомив гостей із основними напрямками діяльності підприємства, реалізацією низки міжнародних проектів з підвищення безпеки діючих енергоблоків, акцентувавши увагу на проблемних питаннях в ринку електричної енергії України. Депутати відвідали машзали першого та другого енергоблоків, на якому саме зараз триває планово-попереджувальний ремонт.

«Для мене як народного депутата України важливо, щоб рідна Хмельниччина розвивалася, - наголосив Сергій Лабазюк. - Хмельницька АЕС майже на третину формує обласний бюджет… ХАЕС - стратегічний об’єкт держави і до нього прикута увага урядових структур і громадськості. Актуальною є тема добудови третього та четвертого енергоблоків, що в разі реалізації дасть можливість працевлаштувати багато фахівців, вирішити низку соціальних проблем і забезпечити енергетичну стабільність держави».

Народні обранці обговорили проблеми, актуальні для ядерної галузі України. Нині потрібно сконцентрувати зусилля для створення передумов прийняття важливих рішень урядовими структурами щодо стабільного розвитку ядерної енергетики та нарощення енергетичних потужностей за рахунок добудови нових енергоблоків.

«За напрямками своєї діяльності я маю честь більше двох десятків років співпрацювати із фахівцями, які сприяють розвитку атомної енергетики. Це представники вітчизняних підприємств. Горджусь здобутками вітчизняних атомників, серед яких окремо виділяю діяльність колективу Хмельницької АЕС. Особисто переконаний, що Нетішин з його трудолюбивими жителями матиме перспективу соціального та економічного поступу», – наголосив  член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Віктор Бондар.

Колектив Хмельницької АЕС сподівається на підтримку депутатів Верховної Ради України при розгляді в сесійній залі та в профільних комітетах законопроектів, які стосуються подальшого сталого розвитку компанії ДП «НАЕК «Енергоатом» та атомної енергетики нашої держави в цілому.
Information Centre of SE KhNPP

Daily information on the spread of coronavirus at Khmelnytskyi NPP

2020-09-24

# 553

Information on the spread of COVID -19 at Khmelnytskyi NPP as of 24.09.2020:

• The total number of KhNPP employees infected with coronavirus since March 13, 2020: 68;

• Increase compared to the previous day: 0;

• The total number of recovered KhNPP employees: 39;

• The total number of KhNPP employees undergoing treatment: 29;

• The number of employees on the remote form of work: 119;

• The number of sick leaves (ARVI) - 96.
Information Centre of SE KhNPP

Daily Information on Khmelnytskyi NPP Operation

2020-09-24

# 552

Today, on September 24 (8:10 a.m.), Khmelnytskyi 1 is at 1011 MW.
24.29 million kWh of electricity was generated during the past 24 hours.
546.64 million kWh of electricity was generated in September.

Khmelnytskyi 2 has been in maintenance for 27 days.

Ionizing radiation background on the industrial site and adjacent area has not changed. Its level corresponds to normal operation of the units and does not exceed natural background values.

Information Centre of Khmelnytskyi NPP