Випуск «ХАЕС інформує» №1095
від 28.10.2016

Пожежні навчання в машинному залі ХАЕС
Систематично особовий склад 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС в Хмельницькій області відпрацьовує свої вміння і навички на різних об’єктах ХАЕС. Дані навчання проводились в машинному залі другого енергоблока, на якому в даний період проводиться ППР

Аудиторська перевірка на ХАЕС
З 24 по 26 жовтня поточного року на Хмельницькій АЕС проводився наглядовий аудит за системами менеджменту якості, екологічного менеджменту та системами менеджменту охорони праці. Аудиторську перевірку проводила компанія «Інтернешл Менеджмент Сервіс»

Завдання ХАЕС – продовження експлуатації енергоблока №1
В рубриці «Вівторкові зустрічі» журналісти Хмельницької атомної станції зустрілись із заступником головного інженера електростанції з технологій і інжинірингу Олегом Хатьомкіним. Розмова видалася не лише предметною, але й доволі насиченою. Центровою була тема – продовження терміну експлуатації 1-го енергоблока ХАЕС

До дня автомобіліста

Після об»єднання двох цехів – автомобільного і залізничного у 2005, транспортний цех ВП ХАЕС став на сьогодні одним з найбільших на атомній станції не лише за об»ємами виконуваних робіт, але й за чисельністю

Випуск «ХАЕС інформує» №1094
від 21.10.2016

Візит на ХАЕС представників Міністерства енергетики США
17 жовтня Хмельницьку атомну станцію відвідали представники Міністерства енергетики США та посольства США в Україні. Заступник міністра енергетики Девід Молер в ході зустрічі з керівництвом Хмельницької АЕС мету візиту на атомну станцію окреслив як українсько-американську співпрацю і можливу допомогу задля покращення стійкості енергосистеми України.

Святкування Дня захисника України в Нетішині
Цьогорічне свято Покрови пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисника України воз’єдналися в єдине ціле – у прагнення до свободи і незалежності українського народу у всі часи і періоди історичної епохи. Все більшого масштабу набуває свято і в Нетішині.
Телестудія ВП ХАЕС

Випуск «ХАЕС інформує» №1093
від 14.10.2016

Китайська делегація на ХАЕС
Днями ХАЕС відвідали представники КНР. В ході візиту гості ознайомились з діючими енергоблоками, відвідали енергоблоки 3 та 4.

Комісія з перевірки готовності до роботи в осінньо-зимовий період на ХАЕС

Протягом тижня на Хмельницькій атомній станції працювала комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності станції до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 років.

Курс лекцій студентів КПІ в Нетішині
По завершенні двох вдалих проектів, організованих ДП «НАЕК «Енергоатом» – весняної та літньої школи Енергоатома, енергетична компанія спільно з НТУУ «КПІ» започаткувала новий інформаційно-просвітницький проект. В рамках проекту студенти-старшокурсники Національного технічного університету України «Київський політехнічний  інститут» з тематичними лекціями щодо становлення та розвитку атомної енергетики відвідали міста-супутники українських атомних електростанцій.
Телестудія ВП ХАЕС

N/A

Випуск «ХАЕС інформує» №1091
від 28.09.2016

Служба аналізу безпеки ВП ХАЕС
САБ ХАЕС здійснює ряд важливих розрахунків щодо аналізу безпеки енергоблоків. Серед них і розрахунки із сейсмостійкості.

Значення перезаведення ЛЕП «ХАЕС- ЧАЕС на підстанцію "Київська"
19 вересня було підключено нову лінію электропередач 750 кВ від Хмельницької АЕС до підстанції "Київська". Коментар спеціалістів станції щодо  її підключення і значення  для ХАЕС, енергетики і економіки держави.

35-річний ювілей ЗОШ №1 Нетішина

35 років з часу заснування відзначила найстарша школа Нетішина. Про урочистості з нагоди ювілею.

Нетішинському музею -15 років
Серед осінніх ювілеїв міста-енергетиків – 15-річний ювілей Нетішинського краєзнавчого музею. За цей період заклад прийняв понад 200 тисяч відвідувачів.