Випуск «ХАЕС інформує» №1107
від 27.01.2017

Візит на ХАЕС Премєр-міністра України Володимира Гройсмана
26 січня Хмельницьку атомну станцію з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В полі зору, зазначив Глава уряду, є атомна енергетика з точки зору енергетичної незалежності держави.

Навчання на ХАЕС за міжнародною програмою
З 24 по 26 квітня на Хмельницькій атомній станції було організовано і проведено семінар-навчання зі створення системи комп’ютеризованого навчання і перевірки знань. Існує 5 тем проекту, Хмельницька АЕС є пілотною за двома.

Діяльність та перспективи електроцеху ХАЕС
Важливими роботами в 2016 році для електричного цеху атомної станції, які вплинули як на діяльність ХАЕС, так і енергосистему України і тривали 4 роки, стало завершення реконструкції ВРП-750 кВ.

Початок факультативних занять в Острозі

Минулого року в Славуті працював  виїзний факультатив «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників території розташування Хмельницької АЕС за участі провідних спеціалістів  атомної станції.  У 2017 році виїзний факультатив організовано на базі ЗОШ №1 Острога.

Випуск «ХАЕС інформує» №1106
від 20.01.2017

Цех теплової автоматики та вимірювань ВП ХАЕС
ЦТАВ обслуговує обладнання, важливе для безпеки. Системи управління захисту (СУЗ) - це обладнання 2 класу безпеки атомної станції, що  знаходиться в обслуговуванні цеху теплової автоматики та вимірювань і безпосередньо впливає на безпечну експлуатацію обох енергоблоків Хмельницької АЕС.
 
Освячення ХАЕС
Кілька років поспіль на Водохреща в Нетішині, окрім діючих храмів, воду освячують і на одному з найбільших підприємств області – Хмельницькій атомній станції. Працівники  ХАЕС,  які трудяться на режимному об’єкті, в обідню перерву можуть і посвятити воду, яка в цей день вважається цілющою, і з вірою та  молитвою в серці прийняти її. У цей святковий день атомників привітали настоятелі храмів, священики та церковний хор.

Купання працівників ХАЕС поблизу навчально-тренувального центру

Ось уже кілька років поспіль в Нетішині на Йордана проходять водохрещенські купання. І цьогоріч на озері поблизу НТЦ  ХАЕС, за ініціативи і силами представників профспілкової організації  Хмельницької АЕС, було облаштоване місце для купання персоналу станції і всіх охочих нетішинців.

Випуск «ХАЕС інформує» №1105
від 13.01.2017

Конференція Ради молоді ППО ХАЕС
На Хмельницькій АЕС проведено звітно-виборну конференцію молодих атомників, під час якої керівник підприємства Микола Панащенко відповів на актуальні для молоді питання.

Допомога ХАЕС воїнам АТО
Хмельницька АЕС перерахувала воїнам-захисникам понад 470 тис. грн. Про волонтерську діяльність в одному з найактивніших цехів станції – турбінному.

Незвичайна новорічна ялинка в ТрЦ ХАЕС
Транспортники атомної станції власними силами можуть створити свято. В цеху дивує всіх новорічна ялинка, прикрашена роботами Олени Канигіної.

Водій ТрЦ ХАЕС врятував лебедя
Окрім виробничої діяльності в транспортному цеху атомної станції знаходиться місце і для добрих справ. Водій ТрЦ Петро Яцков врятував пернатого та випустив на водосховище ХАЕС.

Різдвяні колядки  на ХАЕС
Кілька років поспіль працівників ХАЕС з різдвяно-новорічними святами вітають вихованці Нетішинської школи мистецтв.

Випуск «ХАЕС інформує» №1104
від 06.01.2017

Продовження терміну експлуатації 1 блока – пріоритет ХАЕС та НАЕК
Головним завданням для хмельницьких атомників, до якого ХАЕС наблизилась впритул, є продовження терміну експлуатації 1-го енергоблока атомної станції. Проектний ліцензійний термін, 30 років експлуатації ХАЕС-1, спливає в грудні 2018 року.

Малюнки з фронту Людмилі Квятковській
Юна талановита художниця Людмила Квятковська – вихованка Нетішинської художньої школи навіть не очікувала на такий приємний новорічно-різдвяний подарунок у вигляді малюнків із фронту. Люда – багаторазовий переможець і призер конкурсів художніх робіт «Атомна енергетика і ми», який організовує ХАЕС, посідала призові місця і в конкурсі малюнка в НАЕК «Енергоатом».

Зустріч з настоятелем напередодні Різдва
Настоятель храму на честь ікони Божої Матері Неопалима Купина привітав мирян зі святом і розповів про роботи з розпису храму.

Випуск «ХАЕС інформує» №1103
від 30.12.2016

Відбулося засідання комітету ALARA
Про колективну дозу 2016 року, про кроки щодо її зменшення і плани комітету на 2017 йшлося на засіданні.

Святкування Дня енергетика

Підсумок насиченого енергетичного року для нетішинських  атомників визначається Днем енергетика. Розділити з колективом ХАЕС урочисті моменти свята завітали керівники Енергоатома, надійні партнери по багаторічній і плідній співпраці  в енергетичній, будівельній, фінансовій сферах, керівництво міста-супутника.

Підсумкова прес-конференція міського голови
На підсумковій прес-конференції в 2016 році міський голова Нетішина Олександр Супрунюк окреслив, з чим підійшли і місто і громада до зустрічі нового року, які проекти вдалося зреалізувати, над якими робота продовжується, а які стали проблемними для виконання.

Презентація збірки Миколи Радиці
Нещодавно відбулося зібрання нетішинського творчого осередку з нагоди презентації віршованої збірки  Миколи Радиці «На кресалах життя».