Випуск «ХАЕС інформує» №1124
від 26.05.2017

Продовження експлуатації будівель і споруд
Начальник ВЕБС ВП ХАЕС Геннадій Ткачук розповів про затвердження документів на продовження терміну експлуатації ряду будівель і споруд Хмельницької АЕС.

Хімічний цех Хмельницької АЕС

Напередодні Дня хіміка ми побували в хімцеху, який готується до продовження терміну експлуатації трубопроводів і систем, важливих для безпеки АЕС.

Ядерний пул на ХАЕС

Протягом тижня на атомній станції працювали представники  ядерного пулу. Про мету і завдання їх перебування на ХАЕС.

Обговорення будівництва комплексу переробки РАВ на ХАЕС
18 травня в Хмельницькому відбулося засідання обласної громадської ради. На порядок денний були винесені питання, що стосуються різних сфер розвитку Хмельниччини. Одне з питань стосувалося будівництва на Хмельницькій АЕС комплексу з переробки твердих РАВ.

Створення організації УкрЯТ в Нетішині
23 травня в ПК пройшли установчі збори щодо створення в місті Нетішині відокремленого підрозділу «Громадська організація  УкрЯТ» та обрання керівництва підрозділу ГО.

Пожежні навчання на ХАЕС
На відкритому розподільчому пристрої Хмельницької АЕС відбулись тактико-спеціальні навчання особового складу 3 ДПРЗ з гасіння умовної пожежі.

Випуск «ХАЕС інформує» №1123
від 20.05.2017

День вишиванки на ХАЕС
Колектив Хмельницької атомної станції долучився до всесвітнього Дня вишиванок. 18 травня перед адмінкорпусом енергетичного підприємства  з’явилося вишиване «ХАЕС».

Львівські студенти відвідали ХАЕС
Викладачі і студенти Львівської Політехніки  побували на підприємстві та поспілкувалися з працівниками.

Екологи на ХАЕС
Для учасників Всеукраїнського семінару-практикуму педагогів обласних центрів еколого-натуралістичної творчості була організована екскурсія на Хмельницьку АЕС. Вчителі розповіли про користь подібних заходів, про сучасні підходи в екологічному вихованні, поділилися корисним досвідом.

Військові частини з охорони ХАЕС взяли участь у патріотичній грі «Сокіл» (Джура)

Нещодавно в Нетішині, на базі ЗОШ №1, проведена дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), організована місцевим центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.  На цьогорічний міський етап гри  було запрошено військовослужбовців частини 3043 з охорони Хмельницької АЕС.

Презентація книги нетішинки Ганни Митюк «На долонях світу»
В культурному оазисі Нетішина – школі мистецтв відбулося справжнє свято поетичного слова і думки. Вийшла в світ 4 збірка нетішинської поетеси – Ганни Митюк «На долонях світу», поетеси, відомої не лише в нашому місті. Ганна Олександрівна добре знана і на теренах Хмельниччини, і далеко поза її межами.

Випуск «ХАЕС інформує» №1122
від 12.05.2017

День Перемоги в Нетішині
72  весна 9 травня 2017 року переможно крокувала центральною вулицею - проспектом Незалежності  Нетішина. В колоні одиниці тих, хто віч-на – віч зустрічався зі смертю, кому і сьогодні сниться кривава війна і  нескінченні воєнні дороги. Масштабним цього року на 9 Травня  виявилося представництво від найпотужнішого підприємства нашої області – Хмельницької атомної електростанції.

Відвідання пам’ятника воїнам УПА в с. Стригани

9 Травня нетішинські патріоти відвідали ще один пам’ятний знак – обеліск  загиблим воїнам УПА в с. Стригани Славутського району. Щораз нинішньому поколінню відкриваються все нові і нові сторінки історії про справжніх патріотів України.

Трійня в родині водія транспортному цеху ХАЕС
Приємна і неординарна подія сталася в транспортному цеху Хмельницької атомної станції – у працівника ТрЦ Сергія Гурського народилася трійня. Коли пройшов реабілітаційний період і діточки вже підросли, ми навідали щасливого татуся спочатку на робочому місці. Сергій працює в цеху з 95 року водієм вантажного автомобіля.

Рівненські науковці на ХАЕС
Нещодавно викладачі Рівненського університету водного господарства провели курс лекцій нетішинським атомникам. Обидві сторони сподіваються на плідну співпрацю.

Випуск «ХАЕС інформує» №1121
від 05.05.2017

Протиаварійне тренування на  ХАЕС
На ХАЕС відбулось планове протиаварійне тренування з ліквідації  умовної аварії, яке дозволяє проаналізувати злагодженість дій всього персоналу, задіяного в тренуванні, врахувати виявлені недоліки і зауваження та підняти систему протиаварійного реагування ХАЕС на більш досконалий рівень.

Тиждень охорони праці на  ХАЕС

У відповідності до Указу Президента України на Хмельницькій АЕС з 24 по 28 квітня проводився тиждень охорони праці, присвячений всесвітньому Дню охорони праці. В рамках цього заходу проведені організаційні наради з персоналом атомної станції, здійснені перевірки  стану охорони праці та промислової санітарії в підрозділах електростанції.

Конкурс учнівських рефератів на ХАЕС
22-ий  рік поспіль Хмельницька АЕС проводить конкурс «Атомна енергетика і ми», одним з його етапів є захист рефератів «Вступ в атомну енергетику». Серед молодих, так би мовити, «науковців» цьогоріч було 12 учасників конкурсу, старшокласників ЗОШ та НВК Нетішина, Славути, Славутського, Ізяславського, Шепетівського районів нашого регіону, зони розташування Хмельницької атомної станції.

20 років Нетішинському «Вернісажу»
Впродовж 20 років славу міста над Горинню творять вихованці зразкового вокального ансамблю, студії естрадної пісні «Вернісаж». За два десятиріччя – це вже сотні зірочок, що яскраво спалахують на творчому небосхилі. Ось і попередній, 2016 рік, підтвердив високий рівень колективу: вернісажівці стали переможцями багатьох всеукраїнських, міжнародних, обласних конкурсів.

Турнір  «Енергетична хвиля» в Нетішині
Протягом трьох днів в Нетішині проходив всеукраїнський турнір з плавання «Юна енергетична хвиля», який проводиться в місті-супутнику ХАЕС вже 5 рік поспіль. В заході взяло участь понад 160 учасників.

Випуск «ХАЕС інформує» №1120
від 28.04.2017

Перевірка ядерної безпеки на ХАЕС
Протягом тижня комісія  ДП «НАЕК Енергоатом» здійснювала перевірку стану безпеки на  Хмельницькій АЕС  та дала відповідну оцінку.

Відділ кадрів ХАЕС
З далекого 1977 року відраховує відлік створення відділ кадрів Хмельницької АЕС, який набирав спеціалістів на атомну станцію, ще за 10 років до пуску 1-го енергоблока.

Військовослужбовці повернулись із зони АТО

Службовці частини 3043 повернулись із чергової ротації із зони АТО. Надзвичайно зворушливою була зустріч біля адмінбудинку міської ради Нетішина.

До Дня Чорнобильської катастрофи

Як і по всій Україні, в Нетішині пройшли заходи з нагоди чергової річниці аварії на ЧАЕС. Щоб не забули, щоб пам’ятали.