Випуск «ХАЕС інформує» №1147
від 17.11.2017

35 років комунгоспу ХАЕС
35-річний ювілей відзначив один з підрозділів АЕС, від стабільної і ефективної роботи якого залежить безпечне функціонування об’єктів промислового майданчика, зовнішніх об’єктів  ХАЕС, і в буквальному розумінні - тепло, затишок і комфорт кожного мешканця міста-супутника Нетішина.

Фестиваль “Атом добра та любові” відбувся в Нетішині
12 листопада в Нетішині відбувся регіональний фестиваль-конкурс мистецтв  “Атом добра та любові”, присвячений 30-річчю пуску 1-го енергоблока Хмельницької атомної станції.  Цей творчий захід зібрав талановиту дітвору зони спостереження ХАЕС.
Випуск «ХАЕС інформує» №1146
від 10.11.2017

Актуальні завдання служби аналізу безпеки
На Хмельницькій АЕС виконуються роботи із підготовки до продовження терміну експлуатації першого енергоблока у понадпроектний період, САБ - один з тих підрозділів, що безпосередньо займається  цим важливим процесом.

Культура безпеки АЕС
Як на підприємстві втілюється світовий досвід.

Депутати Хмельницької облради відвідали Хмельницьку АЕС
В рамках консультацій з громадськістю з добудови третього та четвертого енергоблоків ХАЕС підприємство відвідали депутати Хмельницької облради з метою ознайомлення. Депутати у ході візиту обговорили всі актуальні питання.

Депутати Здолбунівщини – на Хмельницькій АЕС
Будівництво нових блоків як крок до економічного зростання регіону, спільні сподівання енергетиків і територіальних громад.

Шефство військовослужбовців
Діти зі школи-інтернату с.Плужне побували на Хмельницькій АЕС.
Випуск «ХАЕС інформує» №1145
від 03.11.2017

Розмова з професором О. Протасовим
Науковець досліджує водойми електростанцій протягом десятиліть.  Його рекомендації – суттєва допомога фахівцям АЕС стосовно покращення екологічного стану   гідрооб’єктів підприємства.

В об’єктиві- відділ планування і  проведення ремонту

Автомобілісти відзначили професійне свято