Випуск «ХАЕС інформує» №1160
від 26.01.2018

В об'єктиві - реакторний цех
Про поточний стан ремонту на блоці №1 та завдання з продовження терміну експлуатації 1 блока  РЦ ХАЕС.

Актуальні завдання електроцеху
Безперебійна робота електротехнічного обладнання – одне з пріоритетних завдань єдиної технічної політики НАЕК «Енергоатом».
 
Тренування рятувальників Нетішина
На АЕС було проведене комплексне тактико-спеціальне навчання на об’єднано-допоміжному корпусі. За задумом навчань сталося загоряння кабельної продукції в зв’язку з коротким замкненням.

Акція «Рушник миру» - в Нетішині
Місто відвідали представники Ради миру, Асоціації підводників ім. О. Маринеско, Чорноморської флотилії юних моряків з м. Одеси. Їхнє знайомство з містом відбулося завдяки Сергію Цукруку. В інформцентрі ХАЕС одесити розповіли про мету свого патріотичного проекту.

Випуск «ХАЕС інформує» №1159
від 19.01.2018

Участь відділу експлуатації будівель і споруд ХАЕС в міжнародному проекті
Відповідно до програми підтримки ядерних операторів (ІСЯБ) в 2015 році був створений проект вдосконалення системи моніторингу українських АЕС з врахуванням кращого світового досвіду. ХАЕС в рамках проекту є пілотною.

Здолбунівські вчителі побували на ХАЕС

Група вчителів ЗОШ№5 м. Здолбунова відвідала Нетішин. Гостям провели екскурсію в інформаційному центрі, НТЦ, на другому енергоблоці АЕС та в краєзнавчому музеї. Про свої враження педагоги розповіли в інтерв’ю.

Діти з Луганщини на атомній станції

Проект «Схід – Захід разом», в якому Нетішин бере якнайактивнішу участь, продовжився приїздом до міста-супутника Хмельницької АЕС групи дітей з Луганщини – Старобільськ.

Водохрещенські купання атомників
Вже не перший рік в свято Водохреща атомники купались на озері в районі НТЦ, традиційно були освячені і об’єкти ХАЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1158
від 12.01.2018

Завдання ХАЕС на найближчу перспективу
Запитуєте - відповідаємо.  У такій формі була побудована чергова зустріч генерального директора ХАЕС Миколи Панащенка із журналістами центральних, регіональних і станційних ЗМІ.

35 років транспортному цеху ХАЕС
35-річний ювілей з часу заснування відзначив  ТрЦ Хмельницької АЕС, який повністю здійснює пасажирські і ватажні перевезення атомної станції.

Випуск «ХАЕС інформує» №1157
від 05.01.2018

Міський голова Нетішина про плани на майбутнє
Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк для  журналістів місцевих ЗМІ підбив підсумки року, що завершився, та окреслив плани на рік 2018.

Випуск «ХАЕС інформує» №1156
від 29.12.2017

Новий рекорд Хмельницької АЕС
Колектив ХАЕС своїми досягненнями вкотре долучився до національного проекту “Книга рекордів України“.

Виїзна зустріч у Здолбунові

Нещодавно відбулася виїзна зустріч спеціалістів ХАЕС з депутатським корпусом Здолбунівської райради . В переліку питань 25 сесії було ознайомлення депутатів з перспективами будівництва 3 та 4 енергоблоків.  

Співпраця ХАЕС і Нетішина
Міський голова Олександр Супрунюк привітав нетішинців з Новим роком.  Плідна співпраці міста  і атомної станції позначається на загальному добробуті Нетішина.

Мистецька діяльність атомників

Працівниці ХАЕС вкотре вразили своїм мистецтвом відвідувачів виставки художніх робіт в галереї «Арт- пласт».