Випуск «ХАЕС інформує» №1177
від 25.05.2018

Протиаварійне тренування на ХАЕС
Питання аварійної готовності  для Хмельницької атомної станції є нероздільним  з питанням безпечної експлуатації ядерних енергоблоків. Згідно плану  на Хмельницькій АЕС відбулося протиаварійне тренування з ліквідації умовної аварії.  

День хіміка
В останню неділю травня в Україні відзначають День хіміка. З цієї нагоди ми спілкувалися із заступником начальника хімцеху з ремонту Володимиром Гудзьом. Моменти поточної роботи і найближчі перспективи – у нашому сюжеті.

22-24 травня на ХАЕС працювала чеська делегація

Представники компанії Ржеш інституту ядерних досліджень Чехії та їх українські колеги  провели ряд зустрічей з приводу  робіт за проектом щодо продовження терміну експлуатації  важливого обладнання першого енергоблока АЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1176
від 18.05.2018

Енергоремонтний підрозділ у нашому об’єктиві
Дев’яносто відсотків ремонтних робіт на ХАЕС виконуються працівниками ЕРПу. Про планові завдання і термінові роботи ми розмовляли з керівником підрозділу Володимиром Харченком.
 
Нарада з продовження терміну експлуатації першого енергоблока ХАЕС
Нарада з продовження терміну експлуатації першого енергоблока ХАЕС пройшла 17 травня у центрі ділових зустрічей. В нараді брали участь атомники різних майданчиків і НАЕКу , причетні до продовження ресурсу. Мета – обмін напрацьованим досвідом.

На ХАЕС проведено внутрішній аудит

На Хмельницької АЕС проведено внутрішній аудит інтегрованої системи управління щодо готовності відособлених підрозділів Компанії до проведення зовнішнього наглядового аудиту у відповідності до  вимог міжнародних стандартів.

Всесвітній День вишиванки на ХАЕС

17 травня перед адміністративним корпусом Хмельницької атомної станції працівники енергетичного підприємства охоче популяризували український національний одяг.

Випуск «ХАЕС інформує» №1175
від 11.05.2018

Відзнаки підрозділів ХАЕС з охорони праці
З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці ряд підрозділів атомної станції були відзначені грамотами та грошовими винагородами.

Тернополяни з візитом на ХАЕС
Викладачі та студенти Тернопільського педагогічного університету кафедри гео-екології, з яким у ХАЕС склалася давня і дружня співпраця, з ознайомчим візитом  відвідали енергетичне підприємство.

Випуск «ХАЕС інформує» №1174
від 04.05.2018

Комітет з культури безпеки
27 квітня відбулося засідання комітету з культури безпеки підприємства. Члени комітету обговорили виконані роботи і запланували майбутні кроки з удосконалення культури безпеки на ХАЕС.

26 квітня проходили тактичні навчання
Мета заходу – перевірка ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії на підприємстві. Крім служб охорони атомної станції участь у навчаннях брали службовці силових відомств.

З ХАЕС знайомились депутати місцевого осередку БПП
Днями атомну станцію відвідали депутати, які представляють Хмельницьку територіальну організацію партії БПП «Солідарність». Візит на найбільше підприємство області відбувався в рамках навчального тренінгу для представників міських та районних рад північного регіону області.

Підсумки конкурсу наукових доповідей на ХАЕС

Наукові роботи молодих атомників не лише піднімають гострі, актуальні теми і проблеми, але є такими, що носять прикладний характер, можуть безпосередньо застосовуватися у виробничих процесах та модернізувати їх.

Випуск «ХАЕС інформує» №1173
від 27.04.2018

Міжнародна співпраця ХАЕС
На Хмельницьку атомну станцію прибули представники фірми «Дженерал Електрик» для обговорення зі спеціалістами Хмельницької АЕС пропозицій щодо підвищення потужності енергоблоків №1 та №2.

Американська допомога ХАЕС
Агентством зменшення загроз посольства США в Україні за останні кілька років надана суттєва матеріальна допомога для оснащення військової частини НГУ  з охорони ХАЕС в рамках програми глобальної ядерної безпеки.

Успіх Нетішинського турніру «Юна енергетична хвиля»
Всеукраїнський турнір з плавання «Юна енергетична хвиля»  проводиться в місті-супутнику Хмельницької АЕС вже п’ятий рік поспіль. Турнір проходив за підтримки Хмельницької АЕС та Атомпрофспілки України.