Visiting KhNPP

Visiting KhNPP

Інформаційний центр ВП ХАЕС був створений у 1991 році. Його працівники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про діяльність Хмельницької АЕС та перспективи її розвитку. За роки своєї діяльності він став у регіоні основним осередком популяризації атомної енергетики як безпечного, надійного та екологічно чистого джерела електроенергії.

Відвідати Хмельницьку атомну електростанцію може кожен бажаючий. Співробітниками інформаційного центру щоденно організовуються екскурсійні тури для жителів міста Нетішин та регіону, школярів та студентів профільних вузів, іноземних делегацій.

Досвідчені екскурсоводи надають відповіді на запитання відвідувачів та ознайомлюють з роботою обладнання на прикладі діючої моделі. До уваги відвідувачів виставка фотознімків з історії будівництва Хмельницької АЕС, відеофільми про галузь.

https://goo.gl/maps/QztcnqKXGEG2


Ви можете відвідати інформаційний центр ВП ХАЕС у будні дні з 8.00 до 17.00, попередньо узгодивши час візиту за тел. (03842) 6-37-93, 4-05-46.

Відповідно до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" працівники інформаційного центру забезпечують право громадян України з  пізнавальною  метою  відвідувати Хмельницьку АЕС у встановленому порядку.

Вимоги для відвідування з екскурсією на ХАЕС

 1. Для проведення ознайомчого візиту на Хмельницьку АЕС необхідно узгодити з працівниками інформаційного центру дату Вашого візиту за тел. (03842) 6-37-93, 4-05-46.
 2. Після цього направляється лист на ім’я генерального директора ВП ХАЕС. У листі необхідно вказати мету запланованого візиту та уточнити, який саме напрямок цікавить відвідувачів (екологічна екскурсія, оглядова, практичний візит тощо). Залежно від інтересів групи буде запропоновано найкращий маршрут відвідування.
 3. Додатком до листа необхідно включити списки відвідувачів за підписом організатора. За допомогою у написанні листа просимо звертатись до працівників інформаційного центру.
 4. Лист направляється поштою на адресу ВП ХАЕС,факсом (приймальня (03842) 9-02-60, інформаційний центр (03842) 4-05-46) або електронною поштою на адресу Хмельницької АЕС.
 5. На ХАЕС допускають діти, що досягли 14 років.
 6. Усім учасникам екскурсії обов’язково при собі мати паспорт (вік від 16 років) або свідоцтво про народження (вік до 16 років).
 7. Увага! У разі виявлення помилок у списку щодо даних відвідувачів, прохід на територію може бути заборонений.

До уваги представників ЗМІ
Порядок акредитації на ВП ХАЕС 

 1. Представники ЗМІ в обов’язковому порядку повідомляють про запланований візит відділ роботи з громадськістю ВП ХАЕС за тел.(03842) 6-37-13, 6-37-93, 4-05-46.
 2. Не пізніше, ніж за два тижні до запланованого візиту необхідно направити лист на адресу ВП ХАЕС, вказавши відомості:
  • дата і мета візиту;
  • відомості про склад групи (прізвище, ім’я, по-батькові, громадянство (для ЗМІ інших держав), паспортні дані).
  • перелік запитань, які цікавлять;
  • орієнтовний сценарій фото-, відеозйомки.
 3. Для організації проходу на територію ВП ХАЕС, необхідно надати повний список відео-/фотообладнання, що використовуватиметься знімальною групою (найменування, модель, серійний номер), включаючи електронні носії інформації та елементи живлення.
 4. На території ВП ХАЕС представники ЗМІ підпорядковуються встановленим вимогам пропускного та внутрішньооб’єктного режиму.
Фотоекскурсія на ХАЕС Download document (~3.41 МБ)