Новости Энергоатома

Перевірка «Енергоатом-Трейдинг»: керівництво підприємства сприяє детективам

2021-02-11

Ми розуміємо бурхливу радість інформаційних кілерів і проплачених провокаторів з приводу інформації про те, що в ДП «НАЕК «Енергоатом» проходять обшуки. Нас не дивують чергові спроби навісити негативні ярлики на керівників Компанії. Офіційно повідомляємо: поширювана провокаторами інформація не відповідає дійсності та є маніпулятивною.

Найближчим часом ці відверто брехливі повідомлення стануть предметом позовів до судових інстанцій про захист честі, гідності та ділової репутації.

3 лютого 2021 року Енергоатом офіційно звернувся до НАБУ з пропозицією про цілковиту взаємодію, зокрема через надання всієї необхідної інформації та документації для сприяння всебічному та об‘єктивному розслідуванню відкритих кримінальних справ.

Сьогодні, 10 лютого, з метою перевірки інформації про ймовірні порушення під час проведення аукціонів з продажу електроенергії до ВП «Енергоатом-Трейдинг» прибули детективи Національного антикорупційного бюро України для проведення слідчих дій. НАЕК «Енергоатом» усіляко сприятиме детективам, оскільки зацікавлена у максимально прозорому й об’єктивному розслідуванні кримінальних справ.  
www.energoatom.com.ua

Енергоатом своєчасно розрахувався з Westinghouse за ядерне паливо

2021-02-11

Незважаючи на  постійний дефіцит обігових коштів через існуючу заборгованість за відпущену електроенергію, ДП «НАЕК «Енергоатом», в рамках існуючих фінансових зобов’язань, здійснив оплату на адресу компанії Westinghouse Electric Sweden AB в загальному обсязі 12,5 млн. євро.

Westinghouse Electric Sweden AB є стратегічним партнером ДП «НАЕК «Енергоатом». Співробітництво між компаніями дозволило диверсифікувати джерела постачання ядерного палива для українських АЕС та зміцнити енергетичну безпеку України.

Виконання фінансових зобов’язань за постачання ядерного палива виробництва Westinghouse підтверджує прихильність Енергоатома довгостроковому плідному співробітництву між компаніями.
www.energoatom.com.ua