Представниці Хмельницької АЕС - переможці конкурсу наукових доповідей

2016-07-06

№ 232

В середині червня відбувся фінальний етап конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом». До фіналу конкурсу увійшли 16 молодих працівників Компанії, які перемогли у відбіркових конкурсах в своїх відокремлених підрозділах.
Роботи молодих працівників були представлені у трьох напрямках - виробничому,  соціальному та профспілковому. Молодь на підприємстві  - це генератори нових креативних ідей,
здатні мислити неординарно та приймати нестандартні рішення. Тому і мета проведення конкурсу - стимулювання творчої та професійної ініціативи, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань, обмін досвідом та генерація нових ідей у молодих працівників атомно-енергетичної галузі.
Провідний інженер відділу роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС Юлія Тараторкіна перемогла в соціальному напрямку конкурсу з доповіддю «Освітні проекти інформаційних центрів АЕС Східної та Центральної Європи». В свої роботі вона проаналізувала необхідність впровадження нових методів роботи з громадськістю в атомній галузі, а насамперед із підростаючим поколінням. 
За профспілковим напрямком перше місце у працівниці Комунального господарства Хмельницької АЕС Галини Стефаньчик з доповіддю «Профспілки і молодь».
Головне завдання конкурсу – знайти і підтримати молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у житті підприємства.

Информационный центр ХАЭС

За прошедшие сутки ХАЭС выработала 47,1 млн.кВт·ч электроэнергии

2016-07-06

№ 231

6 июля 2016 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 993 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 23.7 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 118.1 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 980 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 23.4 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 116.6 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС