Комунальники Хмельницької АЕС ділились досвідом з питань збуту послуг

2016-07-07

№ 234

З 5 по 6 липня цього року на Хмельницькій АЕС працювала виїзна робоча група  з організації системи збуту комунальних послуг.  В робочу групу увійшли представники дирекції НАЕК Енергоатом та всіх АЕС України.
Нарада проходила на базі  комунального господарства Хмельницької АЕС (КГ ВП ХАЕС), яке з 2006 року без посередників надає послуги з тепло- та водопостачання, а також водовідведення населенню міста Нетішин.
Хмельницька АЕС та її структурний підрозділ, комунальне господарство, - і виробник, і постачальник теплової енергії у місті Нетішин, головним завданням якого є наданням якісних послуг з тепловодопостачання, водовідведення, очищення господарсько-побутових стоків, забезпечення безперебійного електропостачання зовнішніх об’єктів ВП ХАЕС. Керівник господарства Сергій Сніщук ознайомив учасників виїзного засідання з роботою підпорядкованого підприємства, з процесом надання послуг та оплати за них, рівень якої, до речі, складає 95 -96%.
Основним завданням робочої групи стало вивчення  досвіду організації системи збуту комунальних послуг, а також розробка єдиної уніфікованої моделі організації підрозділів зі збуту, підготовка ретельного плану реалізації проекту у кожному ВП АЕС.

Информационный центр ХАЭС

За прошедшие сутки ХАЭС выработала 47,2 млн.кВт·ч электроэнергии

2016-07-07

№ 233

7 июля 2016 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 996 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 23.8 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 141.9 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 979 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 23.4 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 140.0 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС