Активна молодь села поблизу ХАЕС

2016-07-11

№ 238

8 липня цього року працівники інформаційного центру та станційні ЗМІ відвідали загальноосвітню школу села Киликиїв Славутського району Хмельницької області.
Учнівський колектив школи - активні учасники регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми», який вже двадцять перший рік поспіль організовує та проводить інформаційний центр Хмельницької АЕС серед школярів регіону розташування ХАЕС та міста-супутника Нетішина. Конкурс вже знаний в регіоні, тому, як правило, збирає велику кількість учасників.
Серед традиційних учасників та переможців і школярі села Киликиїв, що на Славутчині. Вікторія Клей, Оленка Радченя та Олена Михасик – переможці не тільки регіонального конкурсу «Атомна енергетика і ми», а й Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «АЕС - Добробут - Батьківщина», який проводить ДП «НАЕК «Енергоатом». Генератором мистецьких ідей в школі є Іван Іванович Мархайчук – вчитель образотворчого мистецтва. Саме завдяки його наполегливості, зацікавленості в постійному творчому розвитку учнів, роботи його вихованців завжди серед переможців творчого конкурсу, який проводить Хмельницька АЕС. Іван Іванович - постійний член журі конкурсу малюнків. Після відвідин цієї сільської школи стає зрозумілим, звідки у дітей, які в ній навчаються, неймовірна любов до мистецтва та малювання: всі стіни в школі розписані учнями. До того ж, всі сюжети розписів взяті з навколишніх пейзажів.
Любов Миколаївна Радченя, директор школи, може безкінечно говорити про здобутки її учнів. Це і розписи стін у школі, і оформлення малюнками учнів Киликиївської школи дитячої книжки поетеси Надії Пасічник, участь і перемоги у різноманітних конкурсах та олімпіадах.
Представники Хмельницької АЕС приїхали в гості не з порожніми  руками, привезли книги для шкільної бібліотеки, спортивний інвентар - м’ячі, скакалки.
Зворотний зв'язок з учасниками конкурсу «Атомна енергетика і ми» - це новий спосіб спілкування, орієнтований на майбутнє, у процесі якого відбувається взаємодія, досягається єдність, що зумовлює формування спільних поглядів та взаєморозуміння.
Информационный центр ХАЭС

Результаты контроля выбросов

2016-07-11

№ 237

Выбросы за период с 04.07.2016 по 11.07.2016 г.

Выбросы ПДВ, %
ДЖН 0.003
ИРГ 0.0807
ЙОД 0.0008

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС

За прошедшие сутки ХАЭС выработала 47,83 млн.кВт·ч электроэнергии

2016-07-11

№ 236

11 июля 2016 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 1005 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 24.13 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 237.89 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 987 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 23.7 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 234.32 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС