Представники міст-супутників запрошуються на форум

2017-02-22

№ 065

4-5 березня 2017 року в наймолодному місті України – Славутичі зберуться представники 5 міст-супутників АЕС, щоб поговорити про майбутнє. Представники українського, німецького та шведського зеленого підприємництва, громадських організацій, науковці та представники місцевої влади поділяться досвідом, ідеями та сучасними напрямками розвитку економіки в моноіндустріальних містах та допоможуть містам-супутникам АЕС почати формувати їх подальшу стратегію розвитку в сучасному світі.

Оскільки історично ці міста є містами енергетиків та інженерів, саме розвиток зелених енергетичних технологій та інноваційних, наукоємних бізнесів може стати одним з пріоритетних напрямків їхнього подальшого розвитку. Шведський досвід має велику роль в програм форуму, оскільки значна частина оргкомітету форуму у 2016 році вивчала в Швеції досвід успішної пост-індустріальної трансформації шведських міст а рамках програми Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина “Молодь Змінить Україну” . Тепер ця команда ділиться досвідом з українськими містами.

До участі запрошуються науковці, представники місцевих бізнесів, муніципалітетів, атомних станцій та громадських організацій. Організатори покривають витрати на дорогу та харчування під час події. Реєстрація на подію за посиланням.
Учасники будуть відібрані на конкурсній основі.

З питань участі та партнерства звертайтеся: Трутень Ольга 0638043302, olha@greencubator.info
З питань розміщення у місті Славутичі звертайтеся: Старовойтова Арина 0509009474, starovojtova888@gmail.com

Організатором події є мережа енергетичних інновацій greencubator . Головними партнерами події є Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, Konrad Adenauer Stiftung Ukraine та Благодійний фонд Богдана Гаврилишина. Подія проходитиме за підтримки Агентство регіонального розвитку Славутицької міської ради

За прошедшие сутки выработано 48,57 млн. кВт*ч

2017-02-22

№ 064

22 февраля 2017 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 1010 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 24.27 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 509.86 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 1010 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 24.3 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 510.2 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Фото: Виктор Звонцев
Информационный центр ХАЭС