Питання управління людськими ресурсами обговорять на Хмельницькій АЕС

2017-06-21

№ 224

19 червня 2017 року на Хмельницькій АЕС розпочала роботу Міжнародна робоча зустріч з тематики «Управління людськими ресурсами. Оптимальний процес «омолодження» персоналу».

Координатором зустрічі є Всесвітня організація операторів АЕС (ВАО АЕС) за ініціативи Хмельницької АЕС. Експерти ВАО АЕС, а це фахівці із Болгарії,Чехії та Росії, представники НАЕК «Енергоатом» та АЕС України обговорять питання системи соціального захисту працівників АЕС, залучення молодих фахівців для роботи в атомній енергетиці, використання міжнародного досвіду в управлінні персоналом, фінансової складової мотивації персоналу та інші.

Учасники робочої зустрічі ознайомляться з підприємством, відвідають навчально-тренувальний центр, блочний щит управління та машинні зали діючих енергоблоків,обговорять низку тематичних презентацій, зустрінуться з персоналом, молодими спеціалістами. 

Як зазначив директор з кадрів і соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр: «Тема роботи з персоналом є дуже актуальною і її значення постійно зростає, насамперед сьогодні, коли Компанія рухається до корпоратизації. Корпоратизація вирішить питання із залученням інвестицій у розвиток атомної енергетики та НАЕК «Енергоатом».

Информационный центр ОП ХАЭС

За прошедшие сутки выработано 40.95 млн.

2017-06-21

№ 223

21 июня 2017 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 705.42 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 16.93 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 338.88 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 1000.8 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 24.02 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 481.93 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС