Досвідом управління людськими ресурсами поділилися міжнародні експерти

2017-06-23

№ 227

22 червня 2017 року завершила роботу Міжнародна робоча група з тематики «Управління людськими ресурсами. Оптимальний процес «омолодження» персоналу.

Учасники робочої групи - представники Всесвітньої організація операторів АЕС (ВАО АЕС) з Чехії, Болгарії, Росії, центрального апарату експлуатуючих організацій ДП «НАЕК «Енергоатом» та АЕС України, а також Вінницького національного технічного університету України.

Члени робочої групи обмінялися інформацією і досвідом вдосконалення діяльності з питань системи соціального захисту працівників атомних електростанцій, деталізації заходів, що проводяться для соціального захисту працівників АЕС різних країн, залучення молодих фахівців для роботи в атомній енергетиці, використання досвіду експлуатуючих організацій інших країн в управлінні персоналом, мотивації персоналу тощо.

Підводячи підсумки робочої зустрічі, заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку Хмельницької АЕС Віктор Демидюк зазначив, що подібні заходи з обміну досвідом в галузі організації управління людськими ресурсами є надзвичайно важливими, вони сприяють підвищенню безпеки АЕС через підвищення якості організації роботи з персоналом.

Під час роботи увагу приділили психолого-педагогічній діяльності. Зокрема, зазначалося, що для підвищення ефективності психолого-педагогічної діяльності в області зниження помилок персоналу АЕС доцільна підготовка сертифікованих фахівців для проведення тематичних психологічних тренінгів та залучення психологів АЕС для роботи в розслідуванні малозначущих подій на АЕС.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію Енергоатома організувати подібну зустріч спільно із ВАО АЕС-МЦ за темою «Особливості будівництва АЕС в сучасних умовах».

Експерти ВАО АЕС та учасники робочої зустрічі позитивно відзначили конструктивний підхід фахівців ХАЕС у висвітленні обговорюваних питань.
Информационный центр ОП ХАЭС

За прошедшие сутки выработано 40.96 млн.

2017-06-23

№ 226

23 июня 2017 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 701 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 16.9 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 372.7 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 1002 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 24.06 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 530.0 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС