На Хмельницькій АЕС стартувала Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки

2017-06-29

№ 235

29 червня на Хмельницькій АЕС стартувала ХV Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України. З 29 червня по 1 липня молодь Запорізької, Южно-Української, Рівненської, Хмельницької та Чорнобильської АЕС, а також спортсмени Східної об’єднаної організації профспілок (СООП) змагатимуться в п’яти видах спорту.
 
Протягом трьох днів молоді атомники виявлятимуть найсильнішого та найспритнішого в турнірах з настільного тенісу, футболу, пляжного волейболу, бадмінтону та в легкій атлетиці.

На урочистому відкритті свята спорту очільник профспілкової організації ДП «НАЕК» «Енергоатом» Олексій Лич привітав молоду спортивну дружину атомників з побажанням достойно нести прапор енергокомпанії на спортивних теренах держави та світовому рівні, а також нагадав про загальнокомандне третє місце, яке вибороли представники Компанії на Всесвітніх спортивних робітничих іграх в Болгарії.

Заступник генерального директора з кадрів і соціального розвитку ВП ХАЕС Віктор Демидюк, в свою чергу, побажав учасникам натхнення та перемог, а також висловив надію, що свій спортивний запал молоді атомники перенесуть на трудові досягнення.

Окрім безпосередніх спортивних змагань для гостей міста атомників організаторами передбачено і змістовну культурну програму.
Информационный центр ОП ХАЭС

За прошедшие сутки выработано 41.29 млн.

2017-06-29

№ 234

29 июня 2017 года 1-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 716.52 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 17.2 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 474.88 млн. кВт·ч электроэнергии.
2-й энергоблок Хмельницкой АЭС работает на мощности 1003.68 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком выработано 24.09 млн. кВт·ч электроэнергии, с начала месяца 674.36 млн. кВт·ч электроэнергии.
Радиационный фон на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялся, находится на уровне, соответствующему нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ХАЭС