До уваги студентів профільних вишів!

2020-08-14

№ 465

ВП «Хмельницька АЕС» пропонує студентам 1 - 4 курсів закладів вищої освіти України, а саме: Національний університет «Львівська політехніка», НТУУ «КПІ», Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Луцький національний технічний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Національний університет водного господарства та природокористування, які навчаються за кошти державного бюджету, укласти тристоронні договори на підготовку спеціалістів/ магістрів з подальшим працевлаштуванням у ВП ХАЕС за такими спеціальностями:
-    Електричні станції (1-4 курс);
-    Атомна енергетика (1-2 курс);
-    Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (1-4 курс);
-    Хімічні технології та інженерія; (1-4 курс);
-    Інженерія програмного забезпечення (1-4 курс);
-    Комп’ютерні науки(1-3 курс);
-    Системний аналіз(1-2 курс);
-    Кібербезпека (1-2 курс);

За довідками звертатися у відділ кадрів ВП «Хмельницька АЕС» у період до 31 серпня 2020 року, при собі мати довідку з вищого навчального закладу про успішність (для студентів 2-4 курсів), копію паспорта та ідентифікаційний номер фізичної особи. Відбір студентів буде розглядатися на конкурсній основі. Кількість місць обмежена.

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-08-14

№ 464

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 14 серпня 2020 року, на Хмельницькій АЕС підтверджено 23 випадки захворюваності на COVID-19, з них 19 осіб одужало.

На території Нетішинської міської ОТГ у 87 осіб (у тому числі 17 дітей, 23 працівників ВП ХАЕС, з них 1 – зареєстрований в Славутському центрі ПМСД, 3 медпрацівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 78 – одужало, 1 – летальний випадок. Зокрема, 6 осіб із числа хворих знаходиться на самоізоляції, 2 особи перебувають на лікуванні.

За минулу добу не зареєстровано нових випадків захворювання на коронавірус.

За інформацією Центру ПМСД м. Нетішин, на території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 64 особи на самоізоляції. На сьогодні завершився період самоізоляції у 943 особи.

Інформаційний центр ХАЕС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2020-08-14

№ 463

Сегодня, 14 августа 2020 года, по состоянию на 8 ч. 10 мин., энергоблок №1 Хмельницкой АЭС работает на мощности 609 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 14,58 млн. кВт*ч электроэнергии, с начала месяца - 156,06 млн. кВт*ч электроэнергии.

Энергоблок №2 Хмельницкой АЭС работает на мощности 622 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 14,86 млн. кВт*ч электроэнергии, с начала месяца - 249,25 млн. кВт*ч электроэнергии.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не менялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений. 

Информационный центр ОП ХАЭС