Оригінальність учнівських досліджень відзначено у конкурсі Українського ядерного товариства

2017-09-28

№ 351

27 травня у Києві проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергетика і світ», де взяли участь призери першого етапу, який проходив в містах-супутниках АЕС. Другий рік поспіль юних науковців гостинно приймав Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», на базі якого і відбувся захист рефератів. До складу компетентного журі, яке оцінювало учасників конкурсу рефератів, входили представники Енергоатома, Українського ядерного товариства та НТУУ «КПІ».

Варто зауважити, що в цьогорічному конкурсі окрім переможців регіональних конкурсів з міст атомників взяли участь також школярі Іванівського району Київської області. Загалом, тематика рефератів та наукових робіт вирізнялася різноманіттям та глибиною. Юні науковці розглянули питання зберігання та захоронення радіоактивних відходів, удосконалення водно-хімічного контролю на АЕС, екологічні аспекти, проблеми та перспективи розвитку ядерної енергетики та ін.

Учасники конкурсу здійснювали свої спостереження та проводили власні дослідження. За результатами оцінки журі, перше місце посіла Надія Волохова, яка представляла Южно-Українську АЕС. Друге та третє місця у представників Рівненської АЕС.

Двох учасників, які представляли Хмельницьку АЕС: Оксану Стецюк із Берездівського НВК та  Миколу Левіна учня Славутської ЗОШ №7 було відзначено дипломами за оригінальність та повноту розкриття теми.

Випускники, що взяли участь у конкурсі, планують поєднати своє майбутнє із атомною енергетикою. Зокрема, учениця Берездівського НВК Оксана Стецюк, яка вже вдруге брала участь у фінальному етапі конкурсу рефератів «Ядерна енергетика і світ», вступатиме цьогоріч до НТУУ «КПІ» на  теплоенергетичний факультет. Вона переконана, що саме її одноліткам необхідна добудова третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, адже за ними  - майбутнє атомної енергетики України.
Информационный центр ХАЭС

Скелелази Нетішина - призери Кубку України

2017-09-28

№ 350

Кубок України зі скелелазіння, який проходив наприкінці вересня цього року в  Харкові, приніс чергові  нагороди спортсменам із міста атомників. Двоє представників школи скелелазіння «Вершина», якою опікується працівник Хмельницької АЕС Олександр Веремійчук стали призерами змагань.

Спортсмени змагалися у двох видах скелелазіння: на швидкість та складність. Зокрема, Вікторія Нікітіна серед учасників 2005 року народження була найшвидшою і посіла перше місце. У іншому виді скелелазіння на складність, вже досвідчений Ярослав Кондратюк 2004 р. н. став третім. Свої перемоги юні скелелази присвятили тренеру Олександру Веремійчуку, як подарунок на день народження.

Вихованці нетішинського клубу «Вершина» складають гідну конкуренцію скелелазам зі всієї України. Сьогодні, поряд із досвідченими юними скелелазами з’являються нові зірочки. Так, за словами наставника юних спортсменів О.Веремійчука, чудові результати демонструє Вікторія Нікітіна, яка лише другий рік займається скелелазінням. Тренер вірить в своїх підопічних і юні спортсмени відповідають йому високими результатами на Всеукраїнських змаганнях.
Информационный центр ХАЭС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2017-09-28

№ 349

Сегодня, 28 сентября 2017 года энергоблок №1 Хмельницкой АЭС работает на мощности 660 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком произведено 15.88 млн. кВт*ч электроэнергии, с начала месяца - 424,38 млн. кВт*ч электроэнергии.

На энергоблоке №2 Хмельницкой АЭС - 32 сутки ремонтных работ.
27 августа 2017 года в 10 ч. 59 мин. второй энергоблок Хмельницкой АЭС отключен от энергосети для проведения среднего планово-предупредительного ремонта.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.
Информационный центр ХАЭС