Перевірку на відповідність вимогам міжнародних стандартів здійснено на Хмельницькій АЕС

2017-11-28

№ 436

23–24 листопада 2017 року на Хмельницькій АЕС проведено перший технічний нагляд та ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління ДП «НАЕК «Енергоатом» на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 (система управління якістю), ISO 14001:2015 (система екологічного керування) та OHSAS 18001:2007 (управління гігієною та безпекою праці).

Цьогорічний аудит відбувся у ряді підрозділів АЕС за різними напрямами діяльності. Розглядалися наступні складові системи управління: розуміння потреб і очікувань зацікавлених сторін, оцінка ризиків, логіка прийняття управлінських рішень, цілі та планування їх досягнення, використання корпоративного порталу знань, комунікації, екологічні аспекти, система управління охороною праці тощо.

Перевірка проводилася представниками органу сертифікації ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» шляхом аналізування виробничої документації, спостереження та інтерв’ювання персоналу. Під час аудиту суттєвих зауважень не виявлено, зазначені окремі напрями, які потребують доопрацювання. Усі надані рекомендації будуть враховані та стануть основою для подальшого підвищення ефективності системи управління Енергоатома в цілому та Хмельницької АЕС зокрема.

Остаточні підсумки здійсненого аудиту будуть озвучені найближчим часом у місті Києві на заключній нараді за участю керівництва Компанії.
Информационный центр ХАЭС

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2017-11-28

№ 435

28 ноября на энергоблоке №1 Хмельницкой АЭС - 22 сутки планово-предупредительного ремонта. 7 ноября 2017 года в 2 ч. 46 мин. энергоблок №1 Хмельницкой АЭС отключен от энергосети для проведения среднего планово-предупредительного ремонта (ППР).

Энергоблок №2 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1009 МВт. За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,3 млн. кВт*ч электроэнергии, с начала месяца - 655,86 млн. кВт*ч электроэнергии.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не изменялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Фото: Евгений Цибульский
Информационный центр ХАЭС