Новости

З Днем Соборності та Свободи!

2021-01-22

№ 36

Серед знакових свят українського державотворення – День злуки, який ми відзначаємо 22 січня. Саме цього числа у 1919 році на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

Головною традицією у День Соборності та Свободи є утворення "живого ланцюга" єднання. Вперше така масова акція відбулася 22 січня 1990 року – у 71-ту річницю Акта злуки. Тоді понад мільйон людей, узявшись за руки, утворили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Багато нетішинців брало участь у цій та інших акціях, демонструючи прагнення жити у єдності і мирі.

День Соборності та Свободи- це заклик пам’ятати про ціну, яку доводиться платити за єдність, та аналізувати й враховувати помилки минулого.


Бажаю, щоб наша єдність продовжилась у нащадках, була святом національної гордості, додавала сили у боротьбі за економічну і політичну свободу. Усім нетішинцям зичу добра і щастя, світлих днин у єдиній соборній, незламній державі.

Андрій Козюра, генеральний директор ХАЕС, депутат Хмельницької облради

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2021-01-22

№ 34

Сегодня, 22 января 2021 года энергоблок №1 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1012 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,28 млн. кВт*ч электроэнергии, с начала месяца - 509,87 млн. кВт*ч электроэнергии.

На втором энергоблоке Хмельницкой АЭС - 147 cутки планово-предупредительного ремонта.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не менялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений. 
Информационный центр ОП ХАЭС