Дві «бронзи» завоював представник Хмельницької АЕС на міжнародних змаганнях з плавання у складі збірної команди Енергоатома

2019-05-30

№ 207

На десятому Міжнародному Кубку Польщі з плавання, серед спортсменів серії МАSTERS, представник Хмельницької АЕС Анатолій Олійник завоював дві «бронзи» у складі збірної Енергоатома.

У змаганнях взяли участь 75 команд з Польщі, України, Росії. Команда Енергоатома – єдина, яка представила Україну на змаганнях. До її складу увійшло одинадцять учасників, які змагались за нагороди у трьох найбільш конкурентних вікових категоріях. Тринадцять перших, шість других та десять третіх місць у плавців енергокомпанії за підсумками змагань.

Якнайкраще Хмельницьку АЕС представив Анатолій Олійник, майстер спорту з плавання, тренер-викладач комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, яка знаходиться у підпорядкуванні профспілкової організації ХАЕС. Спортсмен виборов дві бронзові нагороди на дистанціях 50 та 100 метрів батерфляєм, а також був четвертим на п’ятидесятиметрівці вільним стилем.

Пишаємося спортивними досягненнями атомників та чекаємо нових здобутків!

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Перевірка систем оповіщення Хмельниччини

2019-05-30

№ 206

30 травня 2019 року відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд.

Перевірятиметься і система оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в м. Нетішин, с.Комарівка, с.Полянь Славутського району. Перевірка триватиме з 10.00 до 12.00 год.

Перевірка спеціальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-05-30

№ 205

Сьогодні, 30 травня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1001 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,15 млн. кВт*год електроенергії, а  з початку місяця – 703,65 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває сто вісімдесят сьома доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС