Працівники Хмельницької АЕС привітали нетішинських школярів з Днем Знань

2019-09-03

№ 320

До міських заходів, приурочених початку навчального року, долучились і представники Хмельницької АЕС.

Керівництво ХАЕС побувало з вітаннями на урочистостях з нагоди Дня Знань у навчальних закладах міста.

Цьогорічний День Знань у місті-супутнику ХАЕС пройшов у незвичному форматі, за участі представників різних професій. До «Шкільного гармидеру» долучилися військовослужбовці з охорони Хмельницької АЕС, пожежники, спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи, якою опікується профспілкова організація атомної станції. Працівники інформцентру ХАЕС, в свою чергу, розповіли про атомну енергетику молодшим школярам, які вирішили провести свято першого дзвоника, знайомлячись із професіями батьків-працівників ХАЕС.

Третьокласники НВК №3 міста Нетішин не лише дізналися про професією атомника, а також продемонстрували свої знання та отримали заохочувальні подарунки від Хмельницької АЕС.

Активно долучаються до подібного роду заходів і нацгвардійці з охорони Хмельницької АЕС, розповідаючи дітям та дорослим про професію захисника Вітчизни. «Я гадаю, що у таких заходах є велика необхідність. Ми, як військовослужбовці військової служби за контрактом, професіонали, маємо демонструвати людям, що у них є на кого покластись в скрутний воєнний час, розповідати про осучаснення Національної гвардії України, нести людям вогник надії та віри в квітуче майбутнє України», - зазначив головний старшина військової частини 3043, прапорщик Євген Лисенко під час спілкування з молоддю.

Викликала інтерес у школярів і пожежна техніка, представлена вогнеборцями третього державного пожежного рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Місцеві вогнеборці разом з демонстрацією засобів пожежогасінні вели мову з школярами і про наслідки  необережного поводження з вогнем.

Спортсмени ДЮСШ презентували свої досягнення у різноманітних видах спорту, закликаючи до занять спортом та здорового способу життя.

Загалом, свято знань видалось  цікавим для учнів, батьків, гостей та жителів міста енергетиків.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-09-03

№ 319

Сьогодні, 3 вересня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 968 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,37 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця -46,7 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті вісімдесят третя доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС