З 27 вересня - плановий середній ремонт на другому енергоблоці Хмельницької АЕС

2019-09-26

№ 349

З 27 вересня по 18 листопада 2019 року на другому енергоблоці Хмельницької АЕС заплановано здійснити середній планово-попереджувальний ремонт (ППР).

У рамках ППР планується провести середній ремонт реактора та генератора; ремонт тепломеханічного та електричного обладнання, а також обладнання теплової автоматики та вимірювання. Під час ремонтних робіт здійснюватимуться відповідні роботи з ядерним паливом, ремонт каналів систем безпеки. Контрольно-профілактичні роботи проводитимуться на системі попереднього напруження захисної оболонки.

Заплановано провести капітальний ремонт парогенератора, головного циркуляційного насоса, гідроємностей системи аварійного охолодження, циліндра низького тиску, підігрівачів високого тиску, циркуляційного насоса, арматури реакторного та турбінного відділень.

Протягом ППР здійснюватиметься експлуатаційний контроль металу обладнання і трубопроводів, роботи з проведення технічного огляду обладнання і трубопроводів.

За словами начальника відділу планування і проведення ремонту ВП ХАЕС Івана Микитенка, у рамках ППР-2019 на другому енергоблоці здійснюватимуться також роботи із реконструкції та модернізації. Зокрема, заплановано здійснити п’ять заходів, направлених на виконання Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки і продовження термінів експлуатації обладнання.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-09-26

№ 348

Сьогодні, 26 вересня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 996 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,12 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця -591,31 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста шоста доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС