Працівники Хмельницької АЕС піклуються про довкілля

2019-10-17

№ 374

Кілька десятків колишніх працівників Хмельницької АЕС, які перебувають на заслуженому відпочинку, взяли участь у акції «Посади дерево – збережи планету». Вони висадили майже сотню молодих дерев.

Учасники акції поставилися до заходу, як до справжнього свята, працювали завзято і старанно, з гарним настроєм і піднесенням. Заздалегідь підготовлені саджанці були висаджені  у підготовлені лунки.

Пенсіонери ХАЕС розповіли, що восени вони не лише саджають нові дерева, а також підкопують їх, готують до зими.  Навесні дивляться, що прижилось, а що – ні, доса¬джують нові на місці загиблих чи зламаних. «Найбільше нас турбує, що байдужість і невігластво людей призводять до гибелі саджанців. Їх нищать собаки, яких тут вигулюють, ламають діти, а дорослі мовчки споглядають за цим. Проте, скільки буде наснаги і сил, стільки й будемо проводити цю акцію. Маємо ідею закласти алею пенсіонерів»,- зазначила активістка заходу Людмила Малько.

Колишні правників електростанції причетні не тільки до закладання алей, а й є постійними учасниками різних екологічних акцій з прибирання території міста. «Сподіваємось, що наш ентузіазм не пропаде даремно. І наш Нетішин буде виглядати як зелений, квітучий сад!» - наголосила під час проведення акції голова цехкому пенсіонерів Ольга Яськів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-10-17

№ 373

Сьогодні, 17 жовтня на першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста двадцять сьома  доба ремонтних робіт.

На 2-му енергоблоці ХАЕС триває двадцять перша доба планово-попереджувального ремонту.
27 вересня о 00 год. 13 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 52 доби.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС