Тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі відбулося на Хмельницькій АЕС

2019-10-30

№ 395

29 жовтня цього року на Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі. За умовою тренування у результаті попадання грозового розряду, який призвів до вибуху парів пального та руйнування верхньої частини покрівлі резервуару РВС-2000 на території об’єднаного масло-мазутного дизельного господарства (ОММДГ) ВП ХАЕС, сталося  загорання мазуту на площі дзеркала резервуару 182 м2.
На час прибуття рятувальників (умовно за тренуванням) полум’я охопило повністю дзеркало резервуару. Перші підрозділи вогнеборців ввели в дію відразу шість пожежних стволів для охолодження палаючого резервуару та сусідніх, а також провели пінну атаку з допомогою стаціонарних засобів пожежогасіння.
Під час навчань особовий склад пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області відпрацював послідовність дій під час ліквідації умовної пожежі при гасінні резервуару з мазутом, а також служб взаємодії Хмельницької АЕС до виконання дій у разі загрози та виникнення пожежі на атомній станції.
 До навчань були також залучені працівники Головного управління та оперативно-координаційного центру ДСНС України у Хмельницькій області. За словами начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Вадима Петришина, під час навчань особовий склад, працівники управління пожежно-рятувальної служби та структурних підрозділів ХАЕС відпрацювали оперативно та злагоджено. По завершенні навчання буде здійснено також детальний аналіз для подальшого вдосконалення діяльності  оперативно-рятувальних підрозділів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-10-30

№ 394

Сьогодні, 30 жовтня на першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста сорокова доба ремонтних робіт.

На 2-му енергоблоці ХАЕС триває тридцять четверта доба планово-попереджувального ремонту.
27 вересня о 00 год. 13 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 52 доби.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС