Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС

2019-11-11

№ 409

Выбросы за период с 04.11.2019 по 11.11.2019 г.

Выбросы ПДВ, %
ДЖН 0.0033
ИРГ 0.0732
ЙОД 0.0008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС тривають ремонтні роботи з відновлення турбогенератора

2019-11-11

№ 408

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС продовжуються ремонтні роботи з відновлення турбогенератора. Енергокомпанія мобілізувала всі сили і ресурси для відновлення його працездатності. Триває важливий етап ремонтних робіт з пайки головок стрижнів обмотки статора генератора.

14 серпня 2019 року при виконанні програми пускових операцій енергоблока №1 було виявлено несправність допоміжних систем генератора, внаслідок чого випробування було зупинено. За результатами дефектації було вирішено провести модернізацію та ремонт генератора першого енергоблока.

Наразі, виконані роботи з вкладання обмотки нижнього та верхнього рядів статора, а також високовольтні випробування обмотки. Обмотка (стрижні) підготовлені до пайки головок. 
Ремонтні роботи виконуються силами ВП «Атомремонтсервіс», у якого на субпідряді працюють фахівці спеціалізованого ТОВ «Виробничо – господарський центр «Піраміда» (м.Львів).
Контроль за ходом робіт здійснює, окрім персоналу ХАЕС, шеф-інженер - представник компанії GE Power (Польща).

Польська компанія GE Power входить до складу корпорації General Electric, яка є одним зі світових лідерів в розробці реакторних технологій, виготовленні та модернізації електротехнічного обладнання для АЕС.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-11-11

№ 407

Сьогодні, 11 листопада 00 год. 17 хв., після проведення середнього планово-попереджувального ремонту, другий енергоблок ХАЕС підключено до енергомережі. Триває набір потужності.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста п’ятдесят друга доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС