Новости

Щоденна інформація щодо поширення коронавірусу у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2020-05-22

№ 237

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 22 травня 2020 року, на Хмельницькій АЕС підтверджено 15 випадків захворюваності на COVID-19. За минулу добу виявлено один новий випадок коронавірусу.

Наразі продовжується тестування контактних осіб та здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Станом на 10:00 22 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 64 осіб (у тому числі 14 дітей, 15 працівників ВП ХАЕС, 2 медпрацівники) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19. З них: 6 - одужало, 1 – летальний випадок. З числа хворих, 12 осіб знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, 1 особа – в Славутській центральній районній лікарні, 44 особи – на самоізоляції.

За минулу добу зареєстровано 4 нових випадки захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.

На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 117 осіб на самоізоляції, 1 особа на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 563 осіб.

На Хмельницькій АЕС, станом на 21 травня, на лікарняних з хворобою ГРВІ перебуває 9 осіб.

Закликаємо всіх до обов’язкового виконання карантинних заходів!
Информационный центр ОП ХАЭС