Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2020-04-02

№ 148

Сегодня, 2 апреля, энергоблок №2 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1008 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,31 млн. кВт*ч электроэнергии.

На первом энергоблоке Хмельницкой АЭС - 495 сутки ремонтных работ.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не менялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.

Информационный центр ОП ХАЭС

Стан ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС відповідає вимогам безпечної експлуатації

2020-04-01

№ 147

На Хмельницькій АЕС завершила роботу внутрішня комісія з перевірки стану ядерної безпеки та виконання вимог безпеки під час поводження з ядерним паливом. Така перевірка на АЕС відбувається щорічно. У складі комісії - головний інженер, головний інспектор, заступник генерального директора з якості і управління, заступники головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки, експлуатації АЕС, технології та інжинірингу.

В період з 03.03.2020 по 06.03.2020 р. здійснено перевірку документації, технічного стану реакторної установки і систем важливих для безпеки, організацію безпечної експлуатації систем і елементів реакторної установки (РУ), експлуатацію електротехнічного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів, засобів і систем автоматизованого управління АЕС, водопідготовку та водно-хімічний режим, забезпечення безпеки при зберіганні та транспортуванні ядерного палива, забезпечення радіаційної безпеки, виконання заходів АЕС щодо підвищення безпеки, модернізації, реконструкції та управління старінням обладнання і систем РУ, важливих для безпеки. Перевірили також виконання вимог підбору, професійної підготовки та підтримання кваліфікації персоналу, який забезпечує ядерну безпеку на Хмельницькій АЕС.
Після завершення перевірки, комісія розробила відповідний акт. У висновках зазначено, що експлуатація енергоблоків № 1, № 2 ВП ХАЕС ведеться відповідно вимог «Правил ядерної безпеки РУ атомних станції з реакторами з водою під тиском», Ліцензій та окремих дозволів Держатомрегулювання України, виробничої документації ВП ХАЕС.
Перевірка стану ядерної безпеки у ВП ХАЕС показала достатній рівень забезпечення безпеки, роботи з персоналом та документацією при веденні технологічних процесів. Ґрунтуючись на результатах перевірки, комісія вважає, що поточний стан ядерної безпеки у ВП ХАЕС прийнятний для продовження подальшої експлуатації.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Хмельницька атомна електростанція виконала планове завдання з виробництва електроенергії у березні 2020 року на 102,3%

2020-04-01

№ 146

Хмельницька атомна електростанція виконала планове завдання з виробництва електроенергії у березні цього року на 102,3%. За підсумками першого кварталу поточного року ХАЕС виконала планове завдання на 100,9%.
Зокрема, за березень 2020 року, другим енергоблоком ХАЕС вироблено 753,2 млн. кВт*год електроенергії при плані 736 млн. кВт*год електроенергії.
За три місяці цього року другим енергоблоком Хмельницької АЕС вироблено 2 212,8 млн. кВт*год електроенергії. На першому енергоблоці тривають ремонтні роботи.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) на другому енергоблоці у березні 2020 року становив 101,37 %, на ХАЕС загалом - 50,69%.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Информационное сообщение о ежедневной работе энергоблоков Хмельницкой АЭС

2020-04-01

№ 145

Сегодня, 1 апреля, энергоблок №2 Хмельницкой АЭС работает на мощности 1009 МВт.
За прошедшие сутки энергоблоком произведено 24,3 млн. кВт*ч электроэнергии, за март текущего года - 753,2 млн. кВт*ч электроэнергии.

На первом энергоблоке Хмельницкой АЭС - 494 сутки ремонтных работ.

Радиационная обстановка на промышленной площадке и в прилегающих регионах не менялась, находится на уровне, соответствующем нормальной эксплуатации энергоблоков, и не превышает естественных фоновых значений.
Информационный центр ОП ХАЭС