"ХАЕС інформує"
Випуск №1046

20.11.2015
Підсумки візиту  на ХАЕС  Юрія Недашковського та представників Міністерства енергетики США на Хмельницьку АЕС
У ході візиту американська сторона пересвідчилась, на які цілі реалізовувалась масштабна за обсягами міжнародна програма з ядерної безпеки  за фінансування Уряду США. Окрім діючих енергоблоків україно-американська делегація відвідала майданчики нових блоків Хмельницької АЕС.

20.11.2015
Договірний  відділ ХАЕС
Документообіг та договірна діяльність має надзвичайно важливе значення  в функціональній діяльності Хмельницької АЕС. Про важливі функції відділу.

20.11.2015
Участь спеціалістів ХАЕС у ток-шоу «Сцена»
Темою  суспільно-політичного ток-шоу «Сцена» («Поділля-центр»), яке проходило нещодавно, була добудова нових енергоблоків Хмельницької атомної станції. У студію були запрошені експерти, як прихильники  розвитку атомної енергетики, так і противники. Полеміка щодо добудови Х/3, Х/4 відбувалась у формі дебатів.

20.11.2015
Срібло чемпіонату світу у самбістів КДЮСШ ХАЕС
13-15 листопада відбувся чемпіонат світу із самбо. Нетішинський самбіст Іван Васильчук  виборов срібну медаль на чемпіонаті світу в Марокко.

"ХАЕС інформує"
Випуск №1045

13.11.2015
На Хмельницькій АЕС триває партнерська перевірка ВАО АЕС
Експерти з Московського та Атлантського центрів перевіряють станцію за одинадцятьма напрямками діяльності. 23 фахівці ядерної енергетики представляють такі країни як Чехія, Вірменія, Англія, ПАР, Росія та ін. Результати партнерської перевірки будуть оголошені після 21 листопада.

13.11.2015
Візит на ХАЕС президента НАЕК Ю. Недашковського

12 листопада відбувся візит на Хмельницьку атомну станцію представників Міністерства енергетики США, Посольства США в Україні та керівництва НАЕК Енергоатом.  В ході візиту наголошувалось, що ще з середини 90-х років в Україні, за фінансування Уряду США через Міністерство енергетики США,  реалізовувалась міжнародна програма з ядерної безпеки.

13.11.2015
Участь спеціалістів ХАЕС у ток-шоу «Сцена»
Адміністрація і спеціалісти Хмельницької атомної станції були запрошені до участі в суспільно-політичному ток-шоу «Сцена» Хмельницької телекомпанії «Поділля-центр». Тема, актуальна для всієї Хмельниччини – добудова Х/3, Х/4.

13.11.2015
Підсумки конкурсу інструкторів НТЦ ХАЕС
В НТЦ Хмельницької атомної станції відбувся щорічний конкурс професійної майстерності серед інструкторів центру. З поміж інших майданчиків українських АЕС такий конкурс проходить лише на Хмельницькій.

13.11.2015
Відкриття виставки картин Михайла Якубовича

М.Г. Якубович – вчитель і художник, який жив і працював у м. Нетішин. Майже рік як він пішов із життя. У галереї «Арт-Пласт» співробітники краєзнавчого музею організували виставку, яка презентує шлях митця у творчості в різні життєві періоди. На вернісажі представлено 72 картини із 2000 існуючих.

"ХАЕС інформує"
Випуск №1044

06.11.2015
Реконструкція і модернізація енергоблоків ХАЕС

Процес  модернізації і вдосконалення енергоблоків українських АЕС у відповідності до вітчизняних та міжнародних стандартів є постійним.
Відділ модернізації і реконструкції ХАЕС займається організацією, плануванням та звітністю робіт з реконструкції і модернізації. З продовженням терміну експлуатації енергоблока №1 відділ буде займатися плануванням і супроводом робіт із заміни обладнання, яке відпрацювало свій ресурс.

06.11.2015
Фізики-ядерники ХАЕС пройшли атестацію

Молоді спеціалісти ядерно-фізичної лабораторії відділу ядерної безпеки ВП ХАЕС на чолі зі своїм керівником нещодавно пройшли атестацію на право проведення експлуатаційних нейтронно-фізичних розрахунків паливних завантажень АЕС України комплексом «Каскад».

06.11.2015
Семінар з охорони праці на ХАЕС
Цього тижня  у навчально-тренувальному центрі ХАЕС був проведений 3 денний семінар-навчання з питань охорони праці на підприємстві. Навчання з електробезпеки і охорони праці для керівників першої ланки та спеціалістів ХАЕС були проведені регіональним навчально-методичним центром Подільського експертно-технічного центру Держпраці України. Навчання  проводилось у формі семінарських та практичних занять.