Випуск «ХАЕС інформує» №1145
від 27.10.2017

Повторна партнерська перевірка ВАО АЕС на ХАЕС
Протягом 6 днів на Хмельницькій атомній станції працювала повторна партнерська перевірка ВАО АЕС МЦ.  Експерти з Угорщини, Болгарії, Росії, Вірменії перевіряли Хмельницьку АЕС.

Представники британського каналу на ХАЕС
Мета - створення документального фільму про проект “Енергетичний міст. Україна –ЄС”. В рамках візиту британська знімальна група побувала на основних об’єктах станції та зустрілась для інтерв’ю з генеральним директором ХАЕС Миколою Панащенком.

Зариблення водойми

З 20 жовтня по 10 листопада триває зариблення ставка-охолоджувача ХАЕС. Про рибогосподарську діяльність на підприємстві розповідають фахівці.

Випуск «ХАЕС інформує» №1144
від 20.10.2017

Енергоремонтний підрозділ в період ППР
Головне завдання ЕРПу – якісні ремонтні кампанії. Про участь підрозділу у стратегічних роботах розповів Володимир Харченко.

Цех дезактивації та поводження з РАВ

ЦДПРВ обслуговує всі цехи атомної станції, які працюють в зоні суворого режиму. Функції цеху  - це поводження з радіоактивними відходами  та  дезактивація обладнання,  трубопроводів, спецодягу тощо.

30-річний ювілей Цеху вентиляції і кондиціонування

Цеху вентиляції – 30 років. Один з основних підрозділів підприємства відзначив ювілей.

Нагорода ХАЕС з охорони праці
Хмельницька АЕС стала переможцем Всеукраїнського  огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці». Начальник  ВОП Сергій Романко наголосив, що всеукраїнська нагорода - це заслуга всього  колективу ХАЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1143
від 13.10.2017

Ремонтні кампанії на енергоблоках ХАЕС
Про  планові ремонти обох енергоблоків  журналісти станції говорили  із заступником головного інженера ХАЕС з ремонту Валерієм Лисенком.

Нарада НАЕК з підготовки персоналу

З питань підготовки, навчання та перепідготовки персоналу проходила виробнича нарада на майданчику Хмельницької АЕС за участю керівників НТЦ  всіх відособлених підрозділів НАЕК.

30 річний ювілей НТЦ ХАЕС
30 років з часу створення відзначив днями НТЦ Хмельницької атомної станції, колектив якого здійснює професійну підготовку, підтримку і підвищення кваліфікації персоналу Хмельницької АЕС.

Виставка грошових знаків
У інформцентрі ХАЕС відкрилася виставка грошей різних країн. Її  автор – колекціонер Олександр Шустерук, кореспондент місцевої газети. Вернісаж містить багато цікавих колекційних екземплярів, відвідати виставку буде цікаво тим, хто прагне розвивати власний світогляд.

Випуск «ХАЕС інформує» №1142
від 06.10.2017

Комісія з готовності ХАЕС до осінньо-зимового періоду
Протягом тижня на ХАЕС працювала інспекційна перевірка ДП «НАЕК «Енергоатом» з готовності станції до несення навантаження в осінньо-зимовий період 2017-18 років.

Продовження  терміну експлуатації ХАЕС-1

На ВКМ лягають першочергові роботи з контролю металу обладнання і трубопроводів  1-го енергоблока атомної станції в рамках продовження строку експлуатації ХАЕС-1.

Позачергова конференція колективу ХАЕС
29 вересня відбулася позачергова конференція трудового колективу ВП ХАЕС. Конференція була викликана рядом критичних питань, які склалися в галузі атомної енергетики.

Генеральний директор ХАЕС виступив на засіданні Нетішинської громадської ради
Цього тижня відбулося засідання Нетішинської громадської ради. На питання, що є актуальними для громадськості, відповідав ген. директор ХАЕС Микола Панащенко.

Випуск «ХАЕС інформує» №1141
від 29.09.2017

Х-3/Х-4 – реальні перспективи
Одним з надважливих інвестиційних проектів ДП «НАЕК «Енергоатом» – є добудова енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС.  Мета проекту – збільшення виробничих потужностей атомної енергогенерації.  

Тактико-спеціальні навчання на ХАЕС
Керівник 3-го ДПРЗ Павло Гвоздяр розповів про участь в забезпеченні пожежної безпеки Хмельницької атомної станції.

Польська делегація на ХАЕС

Представники польських громад, що завітали до Славути, познайомились з найбільшим енергетичним підприємством Хмельниччини.