Посещение ХАЭС

Інформаційний центр ВП ХАЕС був створений у 1991 році. Його працівники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про діяльність Хмельницької АЕС та перспективи її розвитку. За роки своєї діяльності він став у регіоні основним осередком популяризації атомної енергетики як безпечного, надійного та екологічно чистого джерела електроенергії.

Відвідати Хмельницьку атомну електростанцію може кожен бажаючий. Співробітниками інформаційного центру щоденно організовуються екскурсійні тури для жителів міста Нетішин та регіону, школярів та студентів профільних вузів, іноземних делегацій.

Досвідчені екскурсоводи надають вичерпні відповіді на усі поставлені запитання стосовно атомної енергетики та ознайомлюють з роботою обладнання на прикладі діючої моделі. До уваги відвідувачів виставка фотознімків з історії будівництва Хмельницької АЕС, відеофільми про галузь. Програмою візиту передбачено відвідування діючих енергоблоків, турбінного відділення, зустрічі з керівництвом та провідними спеціалістами ХАЕС.


Ви можете відвідати інформаційний центр ВП ХАЕС у будні дні з 8.00 до 17.00.

Для організації екскурсійного туру на Хмельницьку АЕС зателефонуйте за номером (03842) 40546.

 Вимоги для відвідування з екскурсією на ХАЕС 

Для проведення ексурсії на ХАЕС направляється лист на ім’я директора ВП ХАЕС. У листі необхідно вказати мету запланованого візиту та уточнити, який саме напрямок цікавить відвідувачів (екологічна екскурсія, оглядова, практичний візит тощо). Залежно від інтересів групи буде запропоновано найкращий маршрут відвідування. За допомогою у написанні листа просимо звертатись до працівників інформаційного центру за тел. (03842) 63791, 40546, 63793, 63713.

Усім учасникам екскурсії обов’язково при собі мати паспорт (вік від 16 років) або свідоцтво про народження (вік до 16 років).

Списки учнів та вчителів направляються поштою на адресу ВП ХАЕС, або передаються факсом: приймальня (03842) 33360, інформаційний центр (03842) 40546.

Дата проведення екскурсій узгоджується з працівниками інформаційного центру (ВРГіЗМІ) за тел. (03842) 40546.

Фотоекскурсія на ХАЕС Загрузить документ (~3.41 МБ)