Документи щодо продовження терміну експлуатації енергоблока №1 Хмельницької АЕС

НЕТЕХНІЧНЕ РЕЗЮМЕ: Матеріали з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №1 ВП "Хмельницька АЕС" у понадпроектний строк Завантажити документ (~1.21 МБ)
План ліцензування енергоблока №1 ВП ХАЕС для продовження експлуатації в понадпроектний термін Завантажити документ (~3.16 МБ)
Рішення про здійснення заходів щодо продовження строку експлуатації енергоблока №1 ВП ХАЕС Завантажити документ (~2.35 МБ)
Програма підготовки енергоблока №1 Хмельницької АЕС до експлуатації у понадпроектний термін Завантажити документ (~1.47 МБ)
Ліцензія на право провадження діяльності на етапі життєвого циклу "експлуатація ядерної установки "Хмельницька АЕС" Завантажити документ (~4.95 МБ)
Звіт з періодичної переоцінки безпеки. Фактор безпеки №14. Вплив на навколишнє середовище Завантажити документ (~2.84 МБ)
Звіт з періодичної переоцінки безпеки. Комплексний аналіз безпеки Завантажити документ (~1.64 МБ)
Книга запитань і відповідей Завантажити документ (~1.13 МБ)
Звіт про проведення громадських слухань для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №1 ВП "Хмельницька АЕС" у понадпроектний строк Завантажити документ (~9.85 МБ)
Короткий аналітичний огляд "Фактор 14 Звіту з періодичної переоцінки безпеки. Вплив на навколишнє середовище" Завантажити документ (~0.42 МБ)