Скелелази міста-супутника Хмельницької АЕС серед найкращих на Всеукраїнських змаганнях

2015-06-09

№ 215

У Всеукраїнських дитячо-юнацьких іграх «Юний альпініст», які нещодавно проводились на Житомирщині, взяли участь і юні скелелази міста-супутника Хмельницької АЕС. Організатор змагань - Федерація альпінізму і скелелазіння України та Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
У дитячо-юнацьких іграх змагалися кращі скелелази у двох вікових категоріях. П’ятірка нетішинських спортсменів представляла категорію молодших скелелазів 2001-2003 років народження.
В рамках змагань визначали найшвидших та найтехнічніших скелелазів. Так, порадувала та приємно здивувала наставника команди Олександра Веремійчука, який працює в енергоремонтному підрозділі Хмельницької АЕС, юна спортсменка Аліна Ігнатеску, показавши найкращу швидкість. Другою у даній дисципліні була також вихованка нетішинської школи скелелазіння, вже більш досвідчена, Катерина Педько, яка була найкращою у «гірській техніці». Призеркою у даній дисципліні стала і Юлія Ігнатеску, яка посіла третю сходинку. Сестри близнята Аліна та Юлія Ігнатеску досить стрімко увірвалися до еліти юних альпіністів, ставши призерами в своїх перших офіційних змаганнях.
За підсумками двох етапів змагань Катерина Педько посіла перше місце, а Аліна Ігнатеску стала другою.
Призерів Всеукраїнських дитячо-юнацьких ігр «Юний альпініст» нагороджено відзнаками та цінними подарунками, шість із яких дісталося спортсменкам із міста-супутника Хмельницької АЕС.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 46,43 млн.кВт·г електроенергії

2015-06-09

№ 214

Станом на 9 червня 2015 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 985 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.60 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 189.59 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 985 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 22.83 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 184.39 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Гамма-фон детальніше...

Хмельницька АЕС виконала план із виробництва електроенергії  за травень 2015 року детальніше...

Результати контролю викидів за 02.06-08.06 детальніше...


Відео: Візит на ХАЕС представників Комісії ядерного регулювання та Посольства США в Україні

Інформаційний центр ВП ХАЕС