Допомога захисникам держави - справа честі для колективу Хмельницької АЕС

2015-06-18

№ 227

Допомога бійцям, які захищають українську державу на сході, – справа честі для колективу Хмельницької АЕС. Активісти цехів та підрозділів Хмельницької АЕС сьогодні плідно співпрацюють із громадською організацією «Нетішинська самооборона», долучаючись до збору коштів на необхідне спорядження для військових.
Колективи енергоремонтного підрозділу, турбінного та реакторного цехів, складського господарства, цеху налагодження та випробування устаткування, навчально-тренувального центру, транспортного підрозділу, цеху теплової автоматики і вимірювань, електроцеху - серед найактивніших, які надають постійну фінансову допомогу на потреби військовим в зоні АТО. Загалом, за квітень і травень цього року, працівниками Хмельницької АЕС було зібрано майже 70 тисяч гривень, на які було закуплено військове спорядження для земляків в зоні АТО.
Постійне надання необхідної допомоги стало особистою справою працівників Хмельницької АЕС, не байдужих до долі бійців, які відстоюють цілісність нашої країни.  Так, колектив транспортного цеху ВП ХАЕС вчергове долучився до відновлення технічних засобів, які після проведення ремонтно-відновлювальних робіт буде направлено в зону АТО.
Протягом року для потреб захисників держави, фахівцями транспортного підрозділу було відремонтовано та направлено в зону бойових дій дванадцять одиниць техніки.
Нині на ротацію поступили із передової на відновлення автомобіль ГАЗ-66 та автобус ПАЗ. Відновлюють ремонтники і автомобіль УАЗ-452, придбаний волонтерами. До ремонту техніки залучено кращих фахівців транспортного підрозділу, які із розумінням та ретельністю приводять до «бойової» готовності необхідні для військових транспортні засоби.
За словами автослюсаря транспортного цеху Михайла Войтка, нарікань на автотранспорт, відремонтований фахівцями Хмельницької АЕС, у бійців не було, адже працювали всі на совість. І нині ремонтники запевняють, що зроблять все можливе, щоб техніка на передовій була надійною.

Інформаційний центр ВП ХАЕС