Комісія перевірила стан ядерної безпеки на ХАЕС

2015-06-19

№ 230

Стан ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС відповідає встановленим вимогам та міжнародним стандартам. Такий висновок зроблено комісією ДП «НАЕК «Енергоатом», яка з 15 по 18 червня  цього року перевіряла поточний стан ядерної безпеки у ВП ХАЕС.
До складу комісії входили фахівці Рівненської, Запорізької АЕС та представники ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі з директором департаменту з відомчого нагляду дирекції з нагляду за безпекою Олександром Богуном.
Під час роботи комісією було перевірено виконання вимог нормативної та експлуатаційної  документації, умов ліцензій та окремих дозволів на експлуатацію енергоблоків. Значну увагу перевіряючі приділили питанням забезпечення безпечної експлуатації ядерного палива та виконанню заходів із запобігання потрапляння у внутрішній простір першого контуру сторонніх предметів при здійсненні ремонтних робіт.
Детально розглянули представники комісії і результати проведення дослідної експлуатації маневрового режиму регулювання потужності на енергоблоці №2 ХАЕС, відзначаючи високий професійний рівень персоналу атомної станції.
Загалом, було здійснено перевірку стану ядерної безпеки та оцінено ті напрацювання з даного напрямку роботи, які були здійснені протягом двох років у ВП ХАЕС.
За словами голови комісії Олександра Богуна, високий рівень стану ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС- результат колективної та злагодженої праці атомників.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,55 млн.кВт·г електроенергії

2015-06-19

№ 229

Станом на 19 червня 2015 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 986 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.66 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 425.97 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 996 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.89 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 419.28 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" ВП «Хмельницька АЕС» оголошує про проведення відкритих торгів на закупівлю  апаратури високочастотного зв’язку АВС1-ЦМ та апаратури високочастотного захисту ПВЗ (Пост високочастотного захисту) за кошти підприємства детальніше...

Гамма-фон детальніше...

На  Хмельницькій АЕС планується впровадити стратегію технічного обслуговування обладнання детальніше...

Допомога захисникам держави - справа честі для колективу Хмельницької АЕС детальніше...

На ХАЕС відбулось пожежо-тактичне навчання детальніше...

Результати контрою викидів детальніше...


Відео: Ядерна та радіаційна безпека - понад усе

Інформаційний центр ВП ХАЕС