Діти знайомляться з Хмельницькою АЕС

2015-06-22

№ 232

Літо – найвеселіша пора року для дітей, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули, які дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Однією з таких нових зустрічей для дітей міста-супутника Хмельницької АЕС Нетішин є первинне знайомство з головним підприємством міста - Хмельницькою АЕС.
З метою розширення та поглиблення інформації про діяльність містоутворюючого підприємства, Хмельницької атомної електростанції, в інформаційному центрі ХАЕС щоденно проводяться екскурсії для вихованців пришкільних літніх таборів міста. Тільки за два тижні червня більше трьохсот дітей ознайомилися із основними поняттями щодо джерел отримання енергії та з атомною енергетикою зокрема. Для багатьох це перше знайомство з підприємством, де працюють їх батьки.
Для найменших екскурсантів діє спеціально розроблена програма відвідування, під час якої діти дивляться мультфільми про атом та джерела енергії, а потім у формі діалогу проводиться екскурсія. Найактивніші екскурсанти отримують невеличкі призи. Особливе захоплення викликає знайомство з діючим макетом промислового майданчика  та реакторної установки Хмельницької АЕС. Певні враження та безліч запитань під час екскурсії викликає у дітей активне пізнавальне ставлення до атомної енергетики.
Побувавши з екскурсією в інформаційному центрі ХАЕС, діти отримують нові знання, первинне цілісне сприйняття азів атомної енергетики, знайомляться з цікавими експонатами, а ще проводять час у дружній компанії.
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=ZH7XZ_GbjFA

Довідково:
Інформаційний центр ХАЕС діє з червня 1990 р. З 2004 року він носить назву відділ роботи з громадськістю та ЗМІ. Відділ складається з трьох підрозділів: телерадіостудія, редакція газети «Перспектива» і група інформації.
Основні напрямки роботи: оперативне інформування громадськості, робота із засобами масової інформації, профорієнтаційна робота зі школярами, екскурсійно-лекційна робота, виготовлення і поширення інформаційно-рекламної продукції.
Про роботу Хмельницької АЕС можна дізнатися цілодобово прослухавши інформацію на автовідповідачі: +38 (03842) 34088, 63788.
Наш телефон/факс +38 (03842) 40546
E-mail:
pr@khnpp.atom.gov.ua
Веб-сайт : www.xaec.org.ua

Інформаційний центр ВП ХАЕС