Чергові навчання особового складу військової частини з охорони Хмельницької АЕС

2015-10-30

№ 406

30 жовтня цього року на Хмельницькій АЕС проведено чергові тактико-спеціальні навчання особового складу військової частини з охорони атомної станції. Військова частина виконує функції охорони та оборони стратегічного об’єкта, а також пропускного та внутріоб’єктового режиму.
Враховуючи ситуацію в країні, військовослужбовці Національної гвардії України, які охороняють стратегічно важливий об’єкт, проводять постійне вдосконалення необхідної військової підготовки.
Так, нещодавно, здійснено перевірку фізичної підготовленості особового складу та рівня методичної підготовки командирів підрозділів військової частини з охорони Хмельницької АЕС.
Під час даних навчань особовий склад військової частини відпрацьовував тактично-бойові завдання. Проходила перевірку на боєздатність і вся наявна військова та спеціальна техніка частини.
При проведенні тактико-спеціальних навчань військовослужбовці з охорони енергетичного об’єкта враховують важливий досвід колег, які брали участь в антитерористичній операції на сході держави.
«Особовий склад військової частини з охорони Хмельницької АЕС продемонстрував, що в разі загрози готовий до виконання бойових завдань. Для цього є необхідні сили та засоби», - підсумував проведення тактико-спеціальних навчань командир військової частини з охорони Хмельницької АЕС Павло Босий.

Інформаційний центр ВП ХАЕС