Корпоративну перевірку ВАО АЕС розпочато на Хмельницькій АЕС

2015-11-03

№ 410

2 листопада 2015 року експерти Всесвітньої асоціації операторів АЕС розпочали корпоративну перевірку Хмельницької АЕС. До складу делегації увійшли експерти Московського центру ВАО АЕС із Фінляндії, Словаччини, Швеції, Росії та представники ДП «НАЕК «Енергоатом».
Під час зустрічі генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко ознайомив експертів із основними виробничими показниками діяльності АЕС та детально розповів про заходи із культури безпеки, які здійснюються на енергетичному підприємстві. За словами керівника Хмельницької АЕС, під час перевірки важливою є оцінка кращих світових фахівців енергетичної галузі та погляд зі сторони, що дозволить вдосконалити виробничі процеси у ВП ХАЕС.
В рамках перевірки експерти оглянуть обладнання атомної станції, побувають на робочих місцях експлуатаційного та ремонтного персоналу, спілкуватимуться із керівництвом і провідними фахівцями Хмельницької АЕС. На основі цих даних буде здійснено відповідний аналіз та окреслено коло питань, на які необхідно звернути увагу, а також виявлені позитивні практики в роботі ХАЕС, що становлять інтерес для ВАО АЕС.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,24 млн.кВт·год електроенергії

2015-11-03

№ 409

3 листопада 2015 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,24 млн. кВт*год, з початку місяця енергоблоком вироблено 48,42 млн. кВт*год електроенергії. 

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 27 доба середнього планово-попереджувального ремонту. 8 жовтня 2015 року о 00 год. 09 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Гамма-фон

Результати контролю викидів за період 26.10-02.11

Виробнича діяльність ХАЕС у жовтні

Чергові навчання особового складу військової частини з охорони  Хмельницької АЕС


Відео:

Місія ОБСЄ на ХАЕС

Інформаційний центр ВП ХАЕС