На Хмельницькій АЕС завершено корпоративну перевірку ВАО АЕС

2015-11-04

№ 412

З 2 по 4 листопада поточного року експерти Всесвітньої асоціації операторів АЕС здійснювали корпоративну перевірку Хмельницької АЕС. У складі делегації фахівці ядерної галузі з Фінляндії, Словаччини, Швеції, Росії та представники ДП «НАЕК «Енергоатом».
Основне завдання – вдосконалення експлуатації на АЕС всього світу – ВАО виконує шляхом обміну інформацією, порівняння результатів роботи АЕС і поширення досвіду кращих. В результаті перевірки виявляються позитивні практики і області виробничої діяльності, робота в яких може бути покращена для підвищення рівня безпеки.
В рамках корпоративної перевірки експерти оглянули обладнання та робочі місця персоналу енергетичного об’єкта. Головний акцент у перевірці, яка проходила вперше на Хмельницькій АЕС та в цілому в енергокомпанії, було направлено на інтерв‘ювання із керівництвом і провідними фахівцями. Експерти вивчили ситуацію корпоративного керівництва і управління у ВП ХАЕС, провели незалежну оцінку ефективності управлінських рішень.
За підсумками роботи експертів буде підготовлено відповідний  звіт, який буде направлено в ДП НАЕК «Енергоатом».

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,26 млн.кВт·год електроенергії

2015-11-04

№ 411

4 листопада 2015 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,26 млн. кВт*год, з початку місяця енергоблоком вироблено 72,68 млн. кВт*год електроенергії. 

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 28 доба середнього планово-попереджувального ремонту. 8 жовтня 2015 року о 00 год. 09 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Гамма-фон

Результати контролю викидів за період 26.10-02.11

Виробнича діяльність ХАЕС у жовтні

Корпоративну перевірку ВАО АЕС розпочато на Хмельницькій АЕС


Відео:

Місія ОБСЄ на ХАЕС

Інформаційний центр ВП ХАЕС